7 Nutrition - Magnesium Malate 120 vege caps. Suplement diety

Indeks:

39,00 zł
Brutto
 Magnesium Malate to jeden z najważniejszych pierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu w dobrze przyswajalnej formie jabłczanu.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - Magnesium Malate 120 vege caps. Suplement diety


 Magnesium Malate to jeden z najważniejszych pierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu w dobrze przyswajalnej formie jabłczanu.


 Magnesium Malate - suplementacja magnezem jest szczególnie istotna dla układu nerwowego i sercowo – naczyniowego, a także regeneracji psycho – fizycznej.*


 Magnesium Malate - jeden z najważniejszych pierwiastków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu w dobrze przyswajalnej formie jabłczanu.


 Magnez:
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia;*
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego;*
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni;*
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości;*
  • pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej;*
  • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.*


*ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalcany sposób użycia. 
Spożywać 1 kapsułkę dziennie po głównym posiłku, popijając dużą ilością wody.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


 Skład.

Składniki aktywne

1 kaps/1 caps

Jabłczan Magnezu

  w tym Magnez

820 mg

164 mg (44%*)

Witamina B6 P5P (Pirydoksalo-5-Fosforan) 5 mg (357%*)

 
*RWS = Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej.


 Składniki: Jabłczan Magnezu, Witamina B6 P5P (Pirydoksalo-5-Fosforan), kapsułka celulozowa (HPMC).


 Porcja dzienna: 1 kapsułka.

 Masa netto: 113 g Uwagi.
 Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i karmiące. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie

related products

16 podobnych produktów: