Lista produktów marki MAGNUM Nutraceuticals

 Magnum Nutraceuticals poświęca się produkcji najwyższej jakości odżywek dla sportowców.

 Magnum Nutraceuticals działa na rynku od stycznia 2005 r. I można go obecnie znaleźć w ponad 45 krajach na całym świecie. W tym roku Magnum otrzymało jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, POPEYE'S SUPPLEMENTS - BRAND OF THE YEAR

 Magnum posiada pełną gamę produktów odżywczych dla sportowców w różnych rozmiarach i smakach, na pewno znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć siłę, zbudować masę mięśniową, zrzucić kilka kilogramów, zwiększyć poziom testosteronu, czy po prostu chcesz poprawić twoje ogólne zdrowie.

 Marka Magnum Nutraceuticals została założona i zbudowana wokół jednej podstawowej wartości - podejmuj każdą decyzję w sposób uczciwy. Wszystko zaczyna się od naszych surowych składników, gdzie dostarczamy 100% składników klasy farmaceutycznej dla wszystkich naszych receptur. Nasze receptury są następnie produkowane w zakładzie cGMP, posiadającym pozwolenie na produkcję farmaceutycznie licencjonowaną, a następnie testowane w celu zapewnienia, że ​​spełniają wymagania dotyczące etykietowania i są wolne od wszelkich zakazanych substancji.

 
Uczciwość dotyczy nie tylko naszych produktów, ale także naszych relacji z naszymi dostawcami, sportowcami i konsumentami końcowymi. Współpracujemy z naszymi dostawcami, abyśmy mogli zagwarantować, że każdy produkt marki Magnum spełnia najwyższe standardy jakości.

 Surowce wytwarzane farmaceutycznie są również testowane pod kątem zanieczyszczenia mikrobiologicznego przez umieszczanie próbek na płytkach agarowych z pożywką wzrostową dla różnych organizmów, takich jak E. coli i salmonella. Jeśli zioła lub aminokwasy zostaną umieszczone na płytce agarowej z pożywką wzrostową, a salmonella rośnie, oznacza to, że surowiec jest zanieczyszczony. Jeśli surowce przejdą różne testy laboratoryjne, można je zwolnić z kwarantanny i przenieść do obszaru gospodarstwa w celu wykorzystania w produkcji suplementów.

 Te kroki w procesie produkcji Magnum gwarantują bezpieczeństwo, a także najlepsze rezultaty, jakie można osiągnąć dzięki suplementom diety.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji