BioTech USA MultiSalt 60 kaps. - Suplement diety

Indeks:

29,00 zł
Brutto
MultiSalt - kapsułki z solą i elektrolitami dla sportowców wytrzymałościowych. 
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Multisalt.
 • 292 mg soli w kapsułce.
 • Utrzymuje poziom elektrolitów*.
 • Efektywne uzupełnienie soli.
 • Redukuje ryzyko wystąpienia skurczów*.
 • Wygodne, łatwe do dawkowania kapsułki.
 • Bez środków konserwujących.
 • Bez glutenu.
 • Bez laktozy.


 W czasie długiej, ekstremalnej aktywności wytrzymałościowej (takiej jak ultramarathon, triathlon, pentatlon, biegi ultra) tracisz dużo wody, soli i minerałów, szczególnie w czasie upałów. Spośród minerałów twój organizm traci głównie sód i chlorek, jak również, w mniejszym zakresie, magnez. Chociaż czysta woda doskonale nawadnia twój organizm, sama nie dostarczy podstawowej soli, niezbędnej do utrzymania jego równowagi, co może wpłynąć także na równowagę elektrolityczną. Dlatego też szczególnie ważne jest szybkie i efektywne uzupełnianie elektrolitów w czasie aktywności fizycznej.


 MultiSalt to kapsułki składające się z 4 składników: sodu, magnezu, potasu oraz chlorku. *Magnez wspomaga utrzymanie odpowiedniej równowagi elektrolitycznej oraz redukuje zmęczenie i wyczerpanie, jak również wspomaga prawidłowe przemiany metaboliczne uwalniające energię. *Potas i magnez przyczyniają się do prawidłowej pracy mięśni. Nie tylko zatem szybko cię odświeży, ale także zredukuje ryzyko wystąpienia skurczów. Możesz zatem pożegnać się z powolnymi treningami.


 
  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.  Zalecany sposób użycia.
 Spożywać 1 kapsułkę podczas intensywnej aktywności fizycznej i 1 kapsułkę po intensywnej aktywności fizycznej, popijając dużą szklanką wody.


 Skład w jednej kapsółce.
 
 • 115 mg sodu
 • 175 mg magnezu
 • 150 mg potasu
 • 253 mg chlorku


 Składniki: chlorek sodu 26,2%, tlenek magnezu 26%, chlorek potasu 25,6%, maltodekstryna, otoczka kapsułki [żelatyna, substancja glazurująca (szelak), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), regulator kwasowości (wodorotlenek amonu), regulator kwasowości (wodorotlenek potasu), sole wapniowe kwasu ortofosforowego, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).


 Możliwa obecność mleka, soi, jaj, glutenu, skorupiaków, dwutlenku siarki, orzechów. 


 Składniki (1 porcja:1 kapsułka, Ilość porcji w opakowaniu: 60, Dzienna porcja: 2 kapsułki (2x1 kapsułka)) w 1 kapsułce/2 kapsułkach: Sód 115 mg (**)/230 mg (**), Magnez 175 mg (47%*)/350 mg (93%*), Potas 150 mg (8%*)/300 mg (15%*), Chlorek 313 mg (39%*)/626 mg (78%*). *RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla dorosłych. **RWS nie zostało ustalone.


 

 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci.
Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Przeznaczenie: Jako suplement diety.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią. Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


 
16 podobnych produktów: