REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO GRYPSIAK.PL

 1. Organizatorem programu jest Grypisak.pl z siedzibą w Poznaniu.
 2. W programie uczestniczą wszystkie osoby, klienci, którzy dokonają zakupu za minimum 100 zł jednorazowo i wypełnią ankietę.
 3. Program trwa do odwołania. O terminie zakończenia programu Organizator poinformuje za pośrednictwem strony internetowej www.grypsiak.pl, bądź wysyłając wiadomość sms do klientów z co najmniej 30-dniowym wyprzedzeniem.
 4. Uczestnicy programu otrzymują jedną pieczątkę za zakup towarów o równowartości 100 zł, którą otrzymają na specjalną kartę do zbierania pieczątek „GRYPSIAKI”. Do otrzymania pieczątki nie uprawnia towar, który jest w przecenie, bądź innym programie lojalnościowo-rabatowym.
 5. Każda pieczątka jest potwierdzana parafką Organizatora
 6. Uczestnicy programu w zamian za 10 pieczątek, otrzymają dowolny towar z katalogu „GRYPSIAKI” gratis. Aktualny katalog dostępny na stronie www.grypsiak.pl .
 7. Towar z katalogu „GRYPSIAKI” będzie zmieniany co 6 m-c, lub do wyczerpania zapasów, przestrzegając terminów ważności produktów do spożycia.
 8. Organizator ma prawo odmowy przyjęcia pieczątek uszkodzonych lub budzących wątpliwość co do ich autentyczności.
 9. Regulamin dostępny na stronie www.grypsiak.pl, lub w sklepie.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian regulaminu Programu, z poszanowaniem praw nabytych przez Uczestników Programu. Zmiany będą ogłaszane na stronie internetowej www.grypsiak.pl i wejdą w życie z dniem ogłoszenia.
 11. Reklamacje i uwagi należy zgłaszać w sklepie, lub na adres sklep@grypsiak.pl.
 
Produkty aktualnie dostępne po zebraniu 10 pieczątek. Wybierz 1 z produktów.

Produkt 1.


  

 HERO.LAB - Instant Whey Protein - 750g.
 
Wiecej informacji o produkcie pod tym linkiem: https://grypsiak.pl/odzywki-bialkowe/491-940-herolab-instant-whey-protein-750g-suplement-diety.htm 


 Produkt 2.  Gen Lab Adapto Energy.
 
Wiecej informacji o produkcie pod tym linkiem: https://grypsiak.pl/adaptogeny/361-gen-lab-adapto-energy-60-kaps-suplement-ditety.html

Jeśli masz pytania dotyczące programu lojalnościowego GRYPSIAK.PL skontaktuj się z nami przez messengera, e-mail sklep@grypsiak.pl lub po prostu zadzwoń na nr. tel 513 969 990. 


W przygotowaniu jest program lojalnościowy dla klientów korzystających ze sklepu internetowego https://grypsiak.pl/ oraz sklepu https://www.suplement.co/.