Real Pharm – Max Mag 60 tab - Suplement diety

Indeks:

19,00 zł
Brutto
 MAX MAG to nowoczesny preparat zawierający najlepiej przyswajalną przez ludzki organizm formę chemiczną magnezu- cytrynian tego pierwiastka mineralnego.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Real Pharm – Max Mag 60 tab - Suplement diety.

 

 MAX MAG

Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.*
Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.*
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.*
Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.*
Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.*


 MAX MAG to nowoczesny preparat zawierający najlepiej przyswajalną przez ludzki organizm formę chemiczną magnezu- cytrynian tego pierwiastka mineralnego.
Drugim składnikiem MAX MAG jest witamina B6.Oprócz tego, że spełnia ona cały szereg niezwykle wręcz istotnych funkcji w naszym organiźmie, posiada również właściwości poprawiające przyswajalność magnezu, która w przypadku cytrynianu tej substancji i tak zajduje się na niezwykle wysokim poziomie.


 
*ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


  Zalecany sposób użycia.
 Jedną porcję produktu (1 tabletka).
 Stosować dwa razy dziennie popijając dużą ilością wody.


 Skład.
 
Składniki aktywne1 tabletka%RWS
Magnez (cytrynian magnezu) 100 mg 26,7
Witamina B6 5 mg 357
 %RWS - Referencyjna Wartość Spożywcza.

Maksymalna dzienna dawka preparatu REAL PHARM MAX MAG wynosi dwie tabletki w dwóch dawkach co odpowiada 200 200 mg cytrynianu magnezu oraz 10mg witaminy B6.

Składniki: cytrynian magnezu, witamina B6, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna; skrobia; substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, węglan wapnia. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

16 podobnych produktów: