7 Nutrition - Cynk cytrynian 15 mg 100 caps - suplement diety.

Indeks:

19,00 zł
Brutto
Cynk cytrynian - produkt uzupełnia dietę w cynk. 
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - Cynk cytrynian 15 mg 100 caps - suplement diety.

 Cynk cytrynian.
 Wspomaga działanie układu odpornościowego.*
 Przyspiesza regenerację komórek.*
 Reguluję gospodarkę hormonalną.* 


  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
 Spożywać 1 kapsułkę dziennie popijając dużą ilością wody.
 Porcja dzienna = 1 kapsułka.
 Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
 Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
 Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące.
 

 Składniki.
 
Składniki aktywne 1 caps / 1 kaps
Zinc Citrate / Cytrynian Cynku 47 mg
Including Zinc / w tym Cynk 15 mg (150% *RWS)

 *RWS – Referencyjna wartość do spożycia dla osoby dorosłej.


 Składniki: Cytrynian Cynku; żelatyna – składnik otoczki; inulina – substancja wypełniająca.


 Masa netto: 43 g. 
 Warunki Przechowywania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Uwagi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
16 podobnych produktów: