Essence Chromium Picolinate - 180 tabl. - suplement diety

Indeks:

24,99 zł
Brutto
 Essence Chromium Picolinate - to chrom w postaci pikolinianu chromu.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Essence Chromium Picolinate - 180 tabl. - suplement diety.


 Chromium Picolinate.
 Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.*
 Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.*


 Chrom jest pierwiastkiem śladowym, ale ma duże znaczenie dla organizmu człowieka, wpływa na regulację ważnych funkcji biologicznych.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


  Zalecany sposób użycia. 
 Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.


 Skład.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 tabl. % RWS*
Chrom 200 µg 500%

 *% Referencyjna Wartość Spożycia.


 Składniki: substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), pikolinian chromu, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).
Może zawierać niezmierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.



 
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.



 


 








16 podobnych produktów: