7 Nutrition - ZMB + GMC 90 kaps - suplement diety.

Indeks:

39,00 zł
Brutto
ZMB + GMC - najbardziej kompleksowy suplement regeneracji nocnej.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 7 Nutrition - ZMB + GMC 90 kaps - suplement diety.


 ZMB + GMC.
 Wzrost produkcji własnego testosteronu*(cynk).
 Głęboki i trwały sen *(melatonina).
 Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym* (witamina E).


 Ciesz się głębokim, mocnym snem, wzrostem testosteronu oraz barierą ochronną dla Twojego organizmu.


 Przygotuj swoje ciało na kolejny, aktywny dzień. Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 

 
 Zalecany sposób użycia. 
 Spożywać 3 kapsułki przed snem.
 Popić dużą ilością wody. 
 Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


 Składniki. 
 
Porcja dzienna: 3 kapsułki

Cytrynian Magnezu i Tlenek Magnezu 1008 mg -
                     w tym Magnez 503 mg 134% RWS*
GABA 750 mg -
N-Acetyl L-Cysteina 150 mg -
Cytrynian Cynku 32 mg -
                     w tym Cynk 10 mg 100% RWS*
Witamina E 39 mg 325% RWS*
Witamina B6 10 mg 714% RWS*
Melatonina 990 mcg


 *RWS = Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej.


 Składniki: cytrynian magnezu, tlenek magnezu, cytrynian cynku, tlenek cynku, chlorowodorek pirodyksyny, GABA, N-Acetyl-L-Cysteina, melatonina, tokoferol, żelatynowa otoczka, substancja przeciwzbrylająca: E470B. 
 Warunki Przechowywania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Uwagi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

 

7 podobnych produktów: