Real Pharm – Potas + 90 tab – Suplement diety

Indeks:

19,00 zł
Brutto
Potas to minerał, który można zazwyczaj znaleźć w pożywieniu. Jest to także elektrolit. Elektrolity przewodzą impulsy elektryczne w całym ciele. 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Real Pharm – Potas + 90 tab – Suplement diety.
 

Potas to minerał, który można zazwyczaj znaleźć w pożywieniu. Jest to także elektrolit. Elektrolity przewodzą impulsy elektryczne w całym ciele. Pomagają w zakresie podstawowych funkcji organizmu, w tym odpowiadają za:

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego;*
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni;*
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi.*

 
*ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


  
Zalecany sposób użycia.
Przyjmować 1 tabletkę 2 razy dziennie.


  Skład.
 
Składniki aktywne2tabs**RWS
Potas (cytrynian potasu) 300mg 15%
Magnez (cytrynian magnezu) 140mg 37,30%
Witamina B6 5mg 357%

Składniki: cytrynian potasu, cytrynian magnezu, witamina B6, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia: substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, węglan wapnia. 
Nigdy nie należy przekraczać maksymalnej ilości suplementu zalecanego prze producenta do spożycia. Przedawkowanie suplementu diety może wymagać konsultacji z lekarzem i wywołać niepożądane skutki uboczne. Przed spożyciem należy dokładnie zapoznać się z opisem na opakowaniu suplementu diety.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: