MRM Wegańska Witamina D3 i K2 60 kapsułek - Suplement diety

Indeks:

59,00 zł
Brutto
W tym produkcie połączono wyjątkową wegańską witaminę D3 ze zrównoważoną dawką witaminy K2.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Wegańska Witamina D3 i K2 .
  • Zawierający witaminę D w postaci cholekalcyferolu oraz witaminy K jako menachinon-7.
  • Zweryfikowana w ramach projektu bez GMO.
  • Naturalna witamina D3 jest bardziej skuteczna niż inne formy.
  • Jest niezbędna do wydajnego wykorzystania wapnia, co z kolei pomaga w tworzeniu i utrzymywaniu silnych zdrowych kości.*
  • Wzmacnia układ odpornściowy.* 
  

 Mięso i ryby są najczęstszymi źródłami witaminy D3 w diecie, a większość suplementów D3 jest zazwyczaj pozyskiwana z wełny owczej (lanolina) lub innych źródeł zwierzęcych. Z tego powodu suplementy witaminy D3 w przeszłości nie były odpowiednie dla wegetarian i wegan. MRM Vegan Vitamin D3 to mikrokapsułkowana cholekalcyferolowa forma witaminy D3, która jest ekstrahowana wyłącznie z porostów, organizmu komensalnego alg / grzybów, aby zaspokoić potrzeby zdrowotne wapnia i kości zarówno wegan, jak i wegetarian.

 Niezbęda do efektywnego wykorzystania wapnia, przyjazna dla wegan D3 pomaga w tworzeniu i utrzymaniu silnych, zdrowych kości.* Witamina D3 wspomaga także funkcje immunologiczne.* Wiele opublikowanych badań naukowych pokazuje, że witamina D3 ( cholekalcyferol) jest najlepszą możliwą formą witaminy D dla organizmu. Gwarantowane, wolne od GMO, to jedyne na świecie Towarzystwo Wegetariańskie i Stowarzyszenie Wegańskie zarejestrowały witaminę D3 i zawierają cholekalcyferol wolny od cukru, pszenicy, jaj, glutenu, orzechów ziemnych, orzechów, ryb, skorupiaków, soi i produktów mlecznych.

 W tym produkcie połączyliśmy naszą wyjątkową wegańską witaminę D3 ze zrównoważoną dawką witaminy K2. Witamina K jest w rzeczywistości grupą strukturalnie podobnych witamin, których organizm ludzki potrzebuje do syntezy niektórych białek. Są one wymagane do krzepnięcia krwi i kontrolowania wiązania wapnia w kościach i innych tkankach.* Modyfikacja tych białek za pośrednictwem witaminy K pozwala im wiązać jony wapniowe, których inaczej nie potrafią. Bez witaminy K krzepnięcie krwi jest znacznie upośledzone i może wystąpić niekontrolowane krwawienie. Niski poziom witaminy K osłabia kości i zwiększa zwapnienie tętnic i innych tkanek miękkich. Jest to idealny składnik odżywczy dla witaminy D3, ponieważ współpracują ze sobą, wspierając zdrowe kości i funkcje odpornościowe.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
  • Weź jedną kapsułkę dziennie.
  • Obficie popić wodą.


 

Składniki 1 kapsułka RWS
Wegańska Witamina D
(jako cholekalcyferol)
2500 IU (62.5 µg) 1250%
Witamina K
(jako Menachinon-7)
80 µg 1600%

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia.

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

16 podobnych produktów: