Real Pharm Z-3 120 tab. - Suplement diety

Indeks:

39,00 zł
Brutto
Z-3 zawiera formułę, która wedle badań naukowych bezpośrednio przyczynia się do biosyntezy i zwiększonej aktywności hormonów.
Ilość

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Z-3
  • Pobudzenie anabolizmu białek.*
  • Lepsza regeneracja powysiłkowa.*
  • Zwiększa libido i spermatogeneze.*
 

 Z-3 to unikalne połączenie magnezu, cynku i witaminy B6 które pomoże Ci w naturalny i bezpieczny dla zdrowia sposób poprawić funkcjonowanie układu hormonalnego i zwiększyć wydzielanie kluczowych hormonów anabolicznych.*


 Z-3 jest to opatentowana formuła suplementu, stworzonego specjalnie na potrzeby sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, pragnących poprawić aktywność układu hormonalnego, dzięki czemu każdy trening przyniesie znacznie lepsze rezultaty!|*


 Z-3 zawiera Cynk i Magnez oraz Witaminę B6 – w najbardziej biodostępnej formie cytrynianu.
 

 Z-3 zawiera formułę, która wedle badań naukowych bezpośrednio przyczynia się do biosyntezy i zwiększonej aktywności hormonów.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
  • Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu (3 tabletki).
  • Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (3 tabletek) do spożycia dziennie.
 
Aktywne składniki 1 tabletka: %ZDS
Cytrynian magnezu, w tym:
magnez
1000 mg
120 mg
*
32%
Mleczan cynku, w tym:
cynk
56 mg
15 mg
*
150%
Witamina B6 5 mg 357%
 

 ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000kcal), ** – brak ustalonej normy ZDS.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
14 podobnych produktów: