Real Pharm Z-3 120 tab. - Suplement diety

Indeks:

39,00 zł
Brutto
Z-3 zawiera formułę, która wedle badań naukowych bezpośrednio przyczynia się do biosyntezy i zwiększonej aktywności hormonów.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Z-3
  • Pobudzenie anabolizmu białek.*
  • Lepsza regeneracja powysiłkowa.*
  • Zwiększa libido i spermatogeneze.*
 

 Z-3 to unikalne połączenie magnezu, cynku i witaminy B6 które pomoże Ci w naturalny i bezpieczny dla zdrowia sposób poprawić funkcjonowanie układu hormonalnego i zwiększyć wydzielanie kluczowych hormonów anabolicznych.*


 Z-3 jest to opatentowana formuła suplementu, stworzonego specjalnie na potrzeby sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, pragnących poprawić aktywność układu hormonalnego, dzięki czemu każdy trening przyniesie znacznie lepsze rezultaty!|*


 Z-3 zawiera Cynk i Magnez oraz Witaminę B6 – w najbardziej biodostępnej formie cytrynianu.
 

 Z-3 zawiera formułę, która wedle badań naukowych bezpośrednio przyczynia się do biosyntezy i zwiększonej aktywności hormonów.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
  • Raz dziennie spożyć 1 porcję produktu (3 tabletki).
  • Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (3 tabletek) do spożycia dziennie.
 
Aktywne składniki 1 tabletka: %ZDS
Cytrynian magnezu, w tym:
magnez
1000 mg
120 mg
*
32%
Mleczan cynku, w tym:
cynk
56 mg
15 mg
*
150%
Witamina B6 5 mg 357%
 

 ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000kcal), ** – brak ustalonej normy ZDS.

 Składniki: mleczan cynku, cytrynian magnezu, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: