Real Pharm Amino Rest 500 g - Suplement diety.

Indeks:

89,00 zł
Brutto
 Amino Rest - zestawienie aminokwasów rozgałęzionych BCAA z glutaminą. 
Smak
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Amino Rest.
  • BCAA + glutamina.


 Amino Rest to u
nikalna i wiodąca na rynku formuła aminokwasów rozgałęzionych oraz glutaminy. Pozwala szybko i skutecznie uzupełnić niezbędną pulę aminokwasów. 


 BCAA to aminokwasy rozgałęzione . Nie mogą być one bezpośrednio syntetyzowane przez organizm co sprawia, że muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

 Glutamina
bierze udział w procesach budowania białek, stanowi doskonałe zaplecze energetyczne oraz zwiększa wytrzymałość treningową i niweluje negatywnie wpływające na motywację uczucie zmęczenia.
 


 Amino Rest to najlepszy sposób na osiągnięcie doskonałych efektów treningowych. Preparat zawiera jedynie czyste aminokwasy bez zbędnych dodatków w tym węglowodanów, a jego udoskonalona forma ułatwia stosowanie. Amino Rest zapewni Ci 100% satysfakcji ze stosowania!
 


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 
  •  1 porcję (11,4 g) produktu wymieszać z 200 ml wody.
  • Spożywać do 2 razy dziennie.
  • Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (22,8 g) do spożycia dziennie.

 Skład.

Składniki aktywne

1 porcja

(11,4 g)

%RWS

2 porcje

(22,8g)

%RWS

L-glutamina

5000 mg

**

10000 mg

**

BCAA w tym:

L-leucyna

L-walina

L-izoleucyna

5000 mg

2500 mg

1250 m g

1250 mg

**

**

**

**

10000 mg

5000 mg

2500 mg

2500 m g

**

**

**

** Składniki: 2500 mg l-leucyny, 1250 mg l-waliny, 1250 mg l-izoleucyny, 5000 mg l-glutaminy. Pozostałe składniki*: kwas cytrynowy (regulator kwasowości), aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwnik (żółcień pomarańczowa).
 


  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

14 podobnych produktów: