Real Pharm BCAA 400 g - suplement diety

Indeks:

89,00 zł
Brutto
 BCAA Real Pharm dedykowany jest dla zawodowych sportowców oraz wszystkim chcącym poprawić efektywność amatorskich treningów.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 BCAA Real Pharm spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozwoli cieszyć się wyśmienitym smakiem przygotowanej odżywki!


 Aminokwasy egzogenne BCAA bezpośrednio wpływają na metabolizm białek mięśniowych oraz efektywnie przyśpieszają ich syntezę. Dzięki silnemu działaniu anabolicznemu oraz zdolności skracania czasu trwania reakcji katabolicznych, składający się z  L-leucyny, L-waliny oraz L-izoleucyny kompleks BCAA gwarantuje najszybsze i najefektywniejsze przyrosty suchej masy mięśniowej oraz zapewnia dodatkową ochronę tkanki mięśniowej przed rozpadem także w czasie stosowania diet redukcyjnych.


 BCAA Real Pharm zapewni Ci aż 8 g czystych aminokwasów BCAA w klasycznej proporcji 2:1:1 w każdej porcji odżywki! Do wyboru masz szereg różnorodnych smaków, które pozwolą uniknąć konieczności zmuszania się do przyjęcia kolejnej porcji suplementu – nasz produkt doskonale smakuje i idealnie się rozpuszcza, dzięki czemu unikniesz efektu grudek i rozwarstwiania się przygotowanego napoju!


  BCAA Real Pharm dedykowany jest dla zawodowych sportowców oraz wszystkim chcącym poprawić efektywność amatorskich treningów. Potencjał preparatu docenią także osoby dążące do szybkiej redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej bez efektu spalania tkanki mięśniowej.


 Pamiętaj, że jedynie profesjonalne suplementy zapewnią Ci oczekiwane efekty suplementacji. 


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.

 Zalecany sposób użycia.
 Porcję produktu (5 g – dla smaku natural / 6,1 g – dla pozostałych smaków) wymieszać z 200 ml wody lub soku.
 Spożywać 2 razy dziennie.
 Nie przekraczać maksymalnych 2 porcji produktu do spożycia dziennie.


 

Składniki aktywne

1 porcja (6 g)    

%ZDS    

2 porcje (12 g)   

%ZDS

BCAA 2:1:1 w tym:

950 mg

**

3800 mg

**

L-leucyna

500 mg

**

2000 mg

**

L-izoleucyna

225 mg

**

900 mg

**

L-walina

225 mg

**

900 mg

**


 %ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** - brak ustalonej normy ZDS.


 Skład: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, żelatyna (otoczka kapsułki), woda (otoczka kapsułki), dwutlenek tytanu (barwnik).


    Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 


 

15 podobnych produktów: