MyVita - Witamina B6 P-5-P 60 kapsułek - suplement diety

Indeks:

36,00 zł
Brutto
Witamina B6 P-5-P - to aktywna koenzymatyczna forma witaminy B6. 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

MyVita - Witamina B6 P-5-P 60 kapsułek - suplement diety


 Witamina B6 P-5-P
Wspomaga prawidłową synteze cysteiny.
Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.
Wspomaga prawidłową produkcję czerwonych krwinek. 
Zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia.
Bierze udział w prawidłowym działaniu układu nerwowego.

 

 Preparat zawiera maksymalną porcję 18 mg witaminy B6 w aktywnej formie P-5-P. Wszystkie składniki zostały zamknięte w kapsułce wytworzonej z roślinnej celulozy bez barwników.


 P-5-P (pirydoksal 5-fosforan) to aktywna koenzymatyczna forma witaminy B6. Bioaktywna postać P-5-P ma większą wydajność potwierdzoną badaniami, ze wzrostem ogólnej zawartości aktywnej postaci substancji we krwi, w porównaniu do innych form.


 BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
1 kapsułka dziennie.
Popić wodą.

 Skład.
Składniki aktywne 1 kapsułka

RWS*

Witamina B6 18 mg 1286% 


 *RWS – referencyjna wartość spożycia.


 Składniki: inulina z korzenia cykorii (Cichorium) 470 mg, 5'-fosforan pirydoksalu hydroksypropylometyloceluloza (otoczka z celulozy roślinnej). 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie


related products

16 podobnych produktów: