Gen Lab - Ultra Magnesium B6+D3+K2 60 vega caps. - suplement diety

Indeks:

49,90 zł
Brutto
  Ultra Magnesium B6+D3+K2 o suplement diety zawierający w swoim składzie unikalne połączenie magnezu, witaminy B6, witaminy D3 (wpływającej na zdrowe kości) i K2 - menachinonu. 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Gen Lab - Ultra Magnesium B6+D3+K2 60 vega caps. - suplement diety.

  Ultra Magnesium B6+D3+K2  to suplement diety zawierający w swoim składzie unikalne połączenie magnezu, witaminy B6, witaminy D3 (wpływającej na zdrowe kości*) i K2 - menachinonu.  


 Ultra Magnesium B6+D3+K2 to preparat uławiający pokrycie zwiększonego zapotrzebowania na wyżej wymienione niezbędne witaminy i minerały, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz zimowo-wiosennym, gdy synteza witaminy D3 zachodząca w ludzkim organizmie jest niewystarczająca ze względu na niedobór promieni słonecznych.

 
Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów niezbędnych dla naszego organizmu. Wpływa na sekrecję wielu istotnych hormonów.* Wspiera zdrowie układów nerwowego i mięśniowego,* dzięki czemu zapewnia między nimi prawidłową komunikację. Wpływa także na stan zdrowia psychicznego zwiększając odporność na stres.* Zapobiega kurczom mięśni, tworzy nowe komórki kostne a także sprzyja nocnej regeneracji organizmu.*


 Witamin B6 jest niezbędna dla prawidłowej pracy układu nerwowego oraz krążenia, lecz także zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego.*


 Witamina D3 m.in. bierze udział w syntezie wielu bardzo istotnych hormonów, przyczynia się do prawidłowej wchłanialności wapnia z diety, w związku z czym chroni przed osteoporozą a także wpływa na optymalne funkcjonowanie układów nerwowego oraz mięśniowego.*


 Witamina K2 warunkuje prawidłowe procesy krzepnięcia krwi. Również jest niezbędna do prawidłowej dystrybucji wapnia w organizmie, tak aby nie trafiał on do miejsc niepożądanych (np żył i tętnic) a tam gdzie jest jego miejsce przeznaczenia (kości).*


  Ultra Magnesium B6+D3+K2 to preparat w specjalnej wegańskiej kapsułce!


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
 1 kapsułka raz dziennie, po posiłku.
 Wielkość dawki: 1 kapsułka.


 Skład.

ULTRA MAGNESIUM B6 + D3 + K2 Ilość w 1 kapsułce (1 porcja) %ZDS* (1 porcja)

Magnez (jako cytrynian magnezu)

188 mg 

50 % 

Witamina B6 (jako fosforan 5-pirydoksalu)

2.1 mg

150 %

Witamina D3 (jako cholekalcyferol)

50 mcg (2000 I.U.) 

 1000 % 

Witamina K2 (jako menchinon 7) 33.75 mcg  45%

*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.000 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 
(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 
 
Składniki: magnez (jako cytrynian magnezu), witamina B6 (jako fosforan 5-pirydoksalu), witamina D3 (jako cholekalcyferol), witamina K2 (jako menachinon-7), składniki kapsułki: celuloza roślinna.
Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 

W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Przeznaczenie: Jako suplement diety.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w padku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


 
  

 
16 podobnych produktów: