Hiro.Lab - NAC 800mg - suplement diety

Indeks:

69,90 zł
Brutto
NAC został stworzony aby przynosić niesamowite korzyści dla Twojego ciała, zdrowia oraz utrzymania świetnej kondycji organizmu. 
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Hiro.Lab - NAC 800mg - suplement diety

 NAC został stworzony aby przynosić niesamowite korzyści dla Twojego ciała, zdrowia oraz utrzymania świetnej kondycji organizmu. 


 NAC  zawiera zmodyfikowaną wersje cysteiny znaną z silnych właściwości przeciwutleniających.


 Aż 800mg n-Acetyl l-Cysteine w jednej kapsułce.Zalecany sposób użycia.

 Stosować 1 kapsułkę raz dziennie, popijając dużą ilością wody.


 Skład.
Składniki aktywne1 kapsułka
N-Acetyl-L-Cysteina 800 mg

 Składniki NAC: N-Acetyl-L-Cysteina, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza (HPMC).


 Wyprodukowano w zakładzie wykorzystującym mleko, soję, jaja i orzechy.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.


 Porcja: 1 kapsułka

 Porcji w opakowaniu: 120

 Opakowanie: 120 kapsułek

 Masa netto: 120 caps

Przechowywać butelkę szczelnie zamkniętą w temperaturze 5-25°C. Trzymać z dala od bezpośredniego ciepła, wilgoci i światła słonecznego. Nie przechowywać przez dłużej niż 6 miesięcy po otwarciu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie

related products

16 podobnych produktów: