Sport Definition Essence NAC 90 tab - Suplement diety

Indeks:

49,00 zł
Brutto
 NAC - wysokiej jakości N-acetylo-L-cysteina w formie łatwych do połknięcia tabletek.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 NAC
Duża koncentracja czystej N-acetylo - L-cysteiny.
Dobra przyswajalność.


 NAC to wysokiej jakości N-acetylo-L-cysteina w formie łatwych do połknięcia tabletek! Koncentracja czystej substancji aktywnej (NAC), bez zbędnych dodatków w każdej porcji. Wybierz to co najlepsze!


 NAC – każda porcja dostarcza 150 mg n-acetylo-l-cysteiny o bardzo dobrej przyswajalności. Formuła preparatu jest wolna od zbędnych dodatków i wypełniaczy. Polecany jest wszystkim osobom ceniącym najwyższą jakość, solidne dawki i czysty skład stosowanych preparatów. Na uwagę zasługuje fakt, że każde opakowanie stanowi aż 360 porcji!


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 Przyjmować 1/4 tabletki dziennie.Nie rozgryzaj.Popijaj odpowiednią ilością płynu.


Informacja żywieniowa  
Porcja 1/4tabletki
Ilość porcji 360
Zawartość w 1 tabletce 1/4tabletki
N-Acetylo-L-cysteina 600 mg 150 mg

 Skład.
 N-acetylo-L-cysteina, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia) substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność 
pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.16 podobnych produktów: