Amix Enzym EX Multi 90 cap. - suplement diety.

Indeks:

85,00 zł
Brutto
 Enzym Ex Multi zawiera szeroki wachlarz niezbędnych enzymów trawiennych, w celu zwiększenia wchłaniania i trawienia składników odżywczych.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Enzym Ex Multi.
  • W pełni naturalny produkt.
  • Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
 

 EnzymEx Multi Zawiera szeroki wachlarz niezbędnych enzymów trawiennych, w celu zwiększenia wchłaniania i trawienia składników odżywczych. Podstawowe enzymy trawienne, to proteazy (trawią białka), amylazy (trawią węglowodany) oraz lipazy (trawią tłuszcze). Enzymy zawarte w tym kompleksie są pochodzenia mikrobiologicznego.


 EnzymEx Multi poprawia trawienie laktozy u osób mających trudności z trawieniem laktozy.*


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia. 
  • Przyjmuj 2 kapsułki dziennie z jedzeniem. Produkt należy obficie popić wodą.


  Skład.

Porcja: 2 kapsułki
                                                                                                                                        
Składniki aktywne
Amix™ EnzymeX - plant enzymes
300 mg
Proteaza
1 800 U
Amylaza
720 U
Laktaza
120 U
Lipaza
30 U
Celulaza
6 U
 * Nie ustalono dziennej wartości.


 Inne składniki: 
Fosforan dwuwapniowy, kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, woda, barwniki: dwutlenek tytanu), Methocel® (mikromolimerowe etery celulozy z hydrofilowymi układami matryc), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 Ostrzeżenia: Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki!
 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 

16 podobnych produktów: