Pharmovit - Mumio 20% kwasów fulwowych 60 vcaps - suplement diety.

Indeks:

39,90 zł
Brutto
Mumio jest naturalną substancją mineralną wykazuje właściwości prozdrowotne.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit - Mumio 20% kwasów fulwowych 60 vcaps - suplement diety.


 Mumio jest naturalną substancją mineralną, która swoją konsystencją przypomina żywicę. W naturze występuje w trudno dostępnych rejonach Himalajów, Kaukazu, Wyżyny Tybetańskiej oraz Ałtaju. Wykazuje właściwości prozdrowotne, które sprawiły, że na stałe zagościło ono w medycynie indyjskiej. Zalecany sposób użycia. 
 Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu.
 Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
 Popić wodą (250 ml).
 Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


 Skład.

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt z himalajskiego mumio (Asphaltum punjabianum) 400,00 mg
- w tym kwasy fulwowe 80,00 mg
BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum) 3,00 mg
- w tym piperyna 2,85 mg

 Produkt nie zawiera substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.


 BioPerine® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy SABINSA.

 VCAPS® jest znakiem towarowym firmy Lonza lub jej oddziałów.

Składniki:Ekstrakt z mumio standaryzowany na 20% kwasów fulwowych, kapsułka celulozowa Vcaps®: hydroksypropylometyloceluloza, BioPerine® - ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.16 podobnych produktów: