7 Nutrition - Chaga Mushroom 150 g - suplement diety.

Indeks:

69,00 zł
Brutto
Chaga Mushroom to suplement, którego potrzebujesz, aby ciało i umysł funkcjonowały lepiej niż dotychczas! 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - Chaga Mushroom  150 g - suplement diety.


 Chaga Mushroom to suplement, którego potrzebujesz, aby ciało i umysł funkcjonowały lepiej niż dotychczas! Chaga Mushroom – wsparcie codziennych zmagań, jakiego potrzebowaliście.


 Chaga Mushroom to czysty ekstrakt (10:1) z grzybów chaga (błyskoporek podkorowy).


 Chaga Mushroom to skoncentrowany ekstrakt z Błyskoporka podkorowego bez zbędnych dodatków i wypełniaczy w formie drobno zmielonego proszku o bardzo dobrej rozpuszczalności. Znakomity dodatek do stworzenia grzybowej kawy lub innego napoju. Produkt odpowiedni zarówno dla wegan jak i dla wegetarian.
Można stosować w połączeniu z kakaem, herbatą, koktajlem czy innymi miksami.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 500 mg (1 miarka) trzy razy dziennie rozpuścić w dowolnym napoju typu kawa, herbata lub koktajl.   Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
 Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.


 Skład.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE 1 porcja 0,5 g) 2 porcje (1 g) 3 porcje (1,5 g)
Ekstrakt 10:1
z Błyskoporka Podkorowego
500 mg 1000 mg 1500 mg

 Składniki: Chaga – ekstrakt 10:1 z Błyskoporka podkorowego (Inonotus obliquus).  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.  


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem.
 Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
   


 

16 podobnych produktów: