7 Nutrition Lactoferrin 90% 100 mg 60 caps - suplement diety

Indeks:

84,00 zł
Brutto
Lactoferrin zawiera naturalnie występujące białko – laktoferynę.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition Lactoferrin 90% 100 mg 60 caps - suplement diety.


 Lactoferrin zawiera naturalnie występujące białko – laktoferynę.


 Laktoferyna jest białkiem, które w warunkach fizjologicznych znajduje się m.in. w siarze i mleku ssaków, dzięki któremu noworodek otrzymuje składniki odżywcze oraz ochronę przeciwbakteryjną.To białko wchodzi w skład odporności nieswoistej (wrodzonej) tworząc pierwszą linię obrony organizmu przed patogenami.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi. 


 Zalecany sposób użycia.
 Spożywać 1 kapsułkę raz dziennie popijając dużą ilością wody.
 Porcja dzienna = 1 kapsułka.
 Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
 Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
 Produkt nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące.


 Skład.
  
Składniki aktywne1 caps / 1 kaps
Laktoferyna LFS 90%

100 mg

Witamina C (kwas l-askorbinowy)

40 mg


 

 Składniki. 
 Laktoferyna LFS 90%; Witamina C (kwas l-askorbinowy); Inulina – substancja wypełniająca; kapsułka żelatynowa.


 Masa netto 27 g.

 
 Warunki Przechowywania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Uwagi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.16 podobnych produktów: