• Nowy

Aronpharma - PAC-on Calm 60 kaps. - suplement diety

Indeks:

58,00 zł
Brutto
PAC-on CALM jest szczególnie polecany dla osób, które szukają naturalnego wsparcia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Aronpharma - PAC-on Calm 60 kaps. - suplement diety


  PAC-on MIND jest polecany:
Wszystkim którzy potrzebują optymalnego odprężenia i relaksu.
W celu ułatwienia Spokojnego odpocznku.
 
Wszystkim którzy potrzebują zmniejszyć napięcie,niepkój i drażliwość. 


 PAC-on CALM jest szczególnie polecany dla osób, które szukają naturalnego wsparcia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

 Zalecany sposób użycia.
1 kapsułka raz dziennie popijana wodą.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


 Skład.

Substancje aktywne:                                                                                                          1 kapsułka
CALMOMIX - mieszanka ekstraktów roślinnych, w tym: 500 mg
     Ekstrakt z korzenia waleriany (standaryzowany na kwas walerianowy 0,8%) DER 8:1  250 mg (2 mg)
     Ekstrakt z liści melisy  (standaryzowany na kwas rozmarynowy 5%) DER 5:1     100 mg (5 mg)
     Ekstrakt z kwiatów passiflory (standaryzowany na witeksynę 2%) DER 3:1 100 mg (2 mg)
     Ekstrakt z szyszek chmielu DER 4:1 50 mg

 
 Składniki: mieszanka ekstraktów Calmomix [ekstrakt z korzenia waleriany (Valeriana officinalis L.), ekstrakt z liści melisy (Melissa officinalis L.), ekstrakt z kwiatów passiflory (Passiflora incarnata L.), ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus L.)], substancja wypełniająca (guma akacjowa), kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), ekstrakt z otrębów ryżowych (Oryza sativa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu). 


 Przeciwwskazania.
 
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Nie łączyć z alkoholem. Nie stosować przed prowadzeniem pojazdów i innych maszyn oraz przez osoby zmęczone. Nie stosować podczas ciąży i laktacji. Nie stosować z innymi preparatami oraz lekami uspokajającymi, nasennymi, przeciwlękowymi, przeciwpadaczkowymi (w tym z lekami benzodiazepinowymi). 
 Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu należy stosować zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie


16 podobnych produktów: