• Nowy

Aronpharma - PAC-on Mind 60 kaps. - suplement diety

Indeks:

42,00 zł
Brutto
 PAC-on MIND to starannie dobrane składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczyniające się do dobrego samopoczucia i zmniejszenia uczucia napięcia nerwowego.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Aronpharma - PAC-on Mind 60 kaps. - suplement diety


  PAC-on MIND to starannie dobrane składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczyniające się do dobrego samopoczucia i zmniejszenia uczucia napięcia nerwowego.


 PAC-on MIND jest polecany:
Pracującym i grającym na komputerze.
Pracującym umysłowo.
Prowadzącym wiele projektów w tym samym czasie.

 
Zalecany sposób użycia.
1 kapsułka raz dziennie popijana wodą. 
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


 Skład.


Składnik                                                                                      1 kapsułka      %RWS
KSM-66 Ashwagandha – ekstrakt z korzenia ashwagandhy 200 mg -
w tym witanolidy 5% 10 mg -
Aronvit® 10 – ekstrakt z owoców aronii 60 mg -
     w tym polifenole 15% 9 mg -
     w tym antocyjany 10% 6 mg -
Magnez 56,25 mg 15%
Witamina B6 2,50 mg 179%

 Składniki: Sole magnezowe kwasu cytrynowego, KSM-66 Ashwagandha – ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) standaryzowany na 5% witanolidów (zawiera mleko), kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), Aronvit® 10 – ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) standaryzowany na 15% polifenoli i 10% antocyjanów, inulina, L-leucyna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

 
Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu należy stosować zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.


 Składniki zawarte w PAC-on Mind (magnez i witamina B6) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.*


   *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


 Przeciwwskazania.
 
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

 Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie
 

related products

16 podobnych produktów: