Pharmovit - L-teanina 90 kaps. suplement diety.

Indeks:

45,99 zł
Brutto
 L - teanina to związek z grupy aminokwasów.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit - L-teanina 90 kaps. suplement diety.

 
 L - teanina to związek z grupy aminokwasów.
 

 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.
 Zalecany sposób użycia. 
 Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia.

 Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
 Popić wodą (250 ml).
 Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. 


 Skład
Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
L-teanina 150,00 mg
Mikronizowane wytłoki jabłkowe 100,00 mg

 
Składniki.
 L-teanina (L-theanine); mikronizowane wytłoki jabłkowe; otoczka kapsułki: żelatyna.  Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

16 podobnych produktów: