Amix - The Cortisol Blocker´s 60 caps. BLOKER KORTYZOLU - suplement diety.

Indeks:

109,00 zł
Brutto
Bloker kortyzolu to produkt oparty o naturalne składniki.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Amix - The Cortisol Blocker´s 60 caps. BLOKER KORTYZOLU - suplement diety.


 BLOKER KORTYZOLU.
 Produkt oparty tylko o naturalne składniki –  Fosfatydyloseryna wzbogacona lecytyną sojową, Tryptofan, Tyrozyna, Bacopa, Kwas Ala-Liponowy ALA, Wit. B6.

 Kompletny skład.

 Methocel® CRT-ss to najnowsza technologia zastosowana w Glutaminie Amix która, normuje uwalnianie się składników odżywczych zawartych w suplemencie dzięki zawartości hypromelozy. Prowadzi to do całkowitego wykorzystania substancji przez organizm w układzie pokarmowym.

 Wydajne opakowanie wystarczy na 30 dni suplementacji.
 


 Tryb życia w dzisiajszych czasach sprawia że nasze organizmy wystawione są na chroniczny stres. Dlatego jest duże zapotrzebowanie na takie produkty jak BLOKER KORTYZOLU.


 Zalecany sposób użycia. 
 Jako suplment diety.
 Przyjmować 1 kaspułkę najlepiej po lekkim posiłku lub po wysiłku fizyczny,
 Oraz jedną kapsułkę przed snem.

 Skład.
 Porcja 2 kapsułki
 Liczba porcji w opakowaniu 30

 
Fosfatydyloseryna - wzbogacona lecytyna sojowa (standaryzowana na 50% fosfatydyloseryny) 400mg
L-tryptofan 200mg
L-tyrozyna 200mg
Bacopa Monnieri (standaryzowana na 20% bakozydów) 200mg
Kwas alfa liponowy 100mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10 mg (714% *)
 
 * Procent dziennych wartości oparty na diecie 2000 kalorii.


 Składniki: Fosfatydyloseryna 50% (wzbogacona lecytyna sojowa), kapsułka żelatynowa (wykonana z czystej żelatyny, wody, barwnik: dwutlenek tytanu), L-Tryptofan, Ekstrakt z Bacopa Monnieri, L-Tyrozyna, Kwas alfa-liponowy, stabilizator: hydroksypropylometyloceluloza Methocel®, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6).
Ostrzeżenie o alergenach: może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, glutenu, skorupiaków, orzechów i orzeszków ziemnych.

 Ostrzeżenia: Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Wyłącznie do stosowania jako suplement diety. Ten produkt nie zastępuje zróżnicowanego i zbilansowanego odżywiania. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 


16 podobnych produktów: