Real Pharm MAX MAG CARDIO 90 tab – Suplement diety

Indeks:

19,00 zł
Brutto
 MAX MAG CARDIO jest innowacyjną formułą składników wspomagającą pracę serca człowieka w każdym wieku. W jego składzie znaleźć można między innymi magnez, potas, witaminę B6 oraz wyciąg z głogu.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Real Pharm MAX MAG CARDIO 90 tab – Suplement diety. 


 MAX MAG CARDIO jest innowacyjną formułą składników wspomagającą pracę serca człowieka w każdym wieku. W jego składzie znaleźć można między innymi magnez, potas, witaminę B6 oraz wyciąg z głogu. 


 MAX MAG CARDIO zawiera następujące Składniki. 

 Potas - najważniejszy kation (jon dodatnie naładowany) wewnętrzny ludzkich komórek. Pełni bardzo istotną rolę w procesie skurczu mięśnia sercowego, a jego niedobory mogą skutkować, w skrajnych przypadkach, zgonem z powodu zatrzymania akcji serca.


 Magnez - kolejny kation, tym razem zewnątrzkomórkowy, niezbędny do prawidłowej pracy mięśnia sercowego, jak mięśni szkieletowych. Jego niedobory kojarzone są najczęściej ze skurczami, ale jego brak w organizmie może również skutkować groźnymi dla życia powikłaniami kardiologicznymi, stąd tak ważna jest jego suplementacja (jest to szczególnie istotne w przypadku osób pijących kawę oraz mocną herbatę - należy bowiem pamiętać, że kofeina oraz teina wypłukują ten pierwiastek z naszego organizmu).


 Witamina B6 - zwana również kobalaminą bierze udział, jako kofaktor (cząsteczka niezbędna do pracy enzymu), w licznych przemianach metabolicznych w organizmie. Jej niedobory mogą skutkować zaburzonymi procesami przemian tłuszczowych, węglowodanowych oraz białkowych, co z kolei może negatywnie wpływać na funkcję różnych narządów i układów w naszym ciele (szczególnie narażony jest mięsień sercowy ze względu na swoją dużą aktywność metaboliczną).


 Wyciąg z głogu.


 Zalecany sposób użycia.
 2 tabletki dziennie popijając wodą.

 Skład.
Składniki aktywne2 tabletki%RWS**
Ekstrakt z owoców głogu 80mg -
standaryzowany na    
oligomeryczne procyjanidy (OPC) 8mg -
Magnez (cytrynian magnezu) 70mg 18,6
Potas (cytrynian potasu) 300mg 15
Witamina B6 1,4mg 100

 Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

 
 Składniki: Ekstrakt z owoców głogu, witamina B6, cytrynian potasu, cytrynian magnezu, inne substancje niezbędne z punktu widzenia wytworzenia suplementu.


 


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.16 podobnych produktów: