Pharmovit – Kelp 120 cap – suplement diety.

Indeks:

27,90 zł
Brutto
Kelp jest uważany za naturalne źródło jodu.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit – Kelp 120 cap – suplement diety.


 Kelp, czyli morszczyn pęcherzykowaty. Naturalnym siedliskiem występowania morszczynu jest północny Atlantyk, dlatego też kelp jest uważany za naturalne źródło jodu.

 Jod pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.*

 Jod przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy, a także pomaga zachować zdrową skórę.*


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


   Zalecany sposób użycia. 
 Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:
 Spożywać 1 kapsułkę dziennie.
 Popić wodą (250 ml).
 Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.


 Skład.

 Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka


 Północnoatlantycki morszczyn pęcherzykowaty (Fucus vesiculosus) 260,00 mg

 - w tym naturalnie występujący jod 101,00 µg (67% RWS)*

 * Referencyjne Wartości Spożycia.


 

Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników i aromatów.


Składniki:Północnoatlantycki morszczyn pęcherzykowaty; otoczka kapsułki: żelatyna.


Warunki przechowywania
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Środki ostrożności
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować w przypadku zażywania innych preparatów zawierających jod. Suplementacja u osób z chorobami tarczycy wymaga konsultacji medycznej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywieni.

 


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.16 podobnych produktów: