Earth Power - Phyto C

Indeks:

77,00 zł
Brutto
Phyto C jest to 100% naturalna i bardzo dobrze przyswajalna witamina C.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Earth Power - Phyto C 500 ml – suplement diety


 Phyto C jest to 100% naturalna i bardzo dobrze przyswajalna witamina C, a także cenne dla naszego zdrowia witaminy i minerały. Ekstrakty z aceroli, czarnego bzu, dzikiej róży i cytryny wspomagają wiele procesów biochemicznych, jakie zachodzą w naszym organizmie, oraz wzmacniają odporność.*


 Phyto C to produkt przeznaczony zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.


 Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. w ochronie komórek. Jest doskonałym wsparciem przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.* *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


 
 Zalecany sposób użycia.
Porcja produktu zalecana do sporzycia w ciągu dnia:
15 ml (jedna łyżka dziennie).
Wstrząsnąć przed użyciem. 


 Skład.

Nazwa składnika                                                      w 15 ml (1 łyżka stołowa) % ZDS*
Ekstrakt z owoców aceroli 500 mg -
 (Malpighia punicifolia L.) (żrógło witaminy C) (150 mg) (187,5)
Koncentrat z czarnego bzu (Sambucus nigra) 158 mg -
Koncentrat z cytryny (Citrus limonum) 150 mg -
Ekstrakt z owoców czarnego  bzu (Sambucus nigra) 50 mg -
Ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina) 50 mg -
  
*ZDS - Zalecane dzienne spożycie.
Składniki. Woda oczyszczona, fruktoza, ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia punicifolia L.), koncentrat z czarnego bzu (Sambucus nigra), koncentrat z cytryny (Citrus limonum), sorbinian potasu - substancja konserwująca, ekstrakt z owoców czarnego bzu (Sambucus nigra), ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina).
 Zawartość substancji aktywnych podano w przeliczeniu na jedną porcję. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie
16 podobnych produktów: