Gen Lab Ultra Magnesium 72 cap. - Suplement diety

Indeks:

39,90 zł
Brutto
 Ultra Magnesium Sport zawiera w swoim składzie cytrynian magnezu oraz witaminę B6.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Ultra Magnesium Sport.
 Wspiera wytrzymałość treningową.
 Niezbędny dla syntezy wielu hormonów.
 Wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz mięśniowego.


 Ultra Magnesium Sport to suplement diety zawierający w swoim składzie cytrynian magnezu oraz witaminę B6. 


 Magnez jest jednym z najważniejszych minerałów niezbędnych dla naszego organizmu. Wpływa na sekrecję wielu istotnych hormonów. Wspiera zdrowie układów nerwowego i mięśniowego, dzięki czemu zapewnia między nimi prawidłową komunikację. Wpływa także na stan zdrowia psychicznego zwiększając odporność na stres. Zapobiega kurczom mięśni, tworzy nowe komórki kostne a także sprzyja nocnej regeneracji organizmu.*


 Witamin B6 jest niezbędzna dla prawidłowej pracy układu nerwowego oraz krążenia. Zwiększa wchłanianie się magnezu z przewodu pokarmowego.*


 Ultra Magnesium Sport awiera najwyżej wchłanialną formę magnezu (cytrynian) wzbogacony o witaminę B6 w jej aktywnej formie - fosforanu pirydoksalu (P5P).


  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


 Zalecany sposób użycia.
 2 kapsułki codziennie po jedzeniu.
 

 Wielkość dawki: 2 kapsułki.


 
ULTRA MAGNESIUM SPORT 1 kapsułka  2 kapsułki (1 porcja) %ZDS* (1 porcja)

Cytrynian magnezu

(w tym: magnez)

800 mg 

128 mg

1600 mg 

256 mg

** 

68.4 %

Witamina B6

1.4 mg

2.8 mg

200 %

 
 
 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 

 (**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 
 
 Składniki: cytrynian magnezu, witamina B6, kapsułka żelatynowa.

 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 

 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 

 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 

 Przeznaczenie: Jako suplement diety.   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

16 podobnych produktów: