Sport Definition Essence Berberyna + Kurkumina 90 tab. - Suplement diety.

Indeks:

52,00 zł
Brutto
Berberyna + Kurkumina – unikalne połączenie najwyższej jakości berberyny oraz kurkumy pochodzących z naturalnych ekstraktów
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Berberyna + Kurkumina – unikalne połączenie najwyższej jakości berberyny oraz kurkumy pochodzących z naturalnych ekstraktów


 Berberyna + Kurkumina.
Jest naturalnym środkiem.
 

 Berberyna + Kurkumina to unikalne połączenie najwyższej jakości berberyny oraz kurkumy pochodzących z naturalnych ekstraktów! Solidne dawki substancji aktywnych .  


 Berberyna + Kurkumina
 – zaawansowany suplement stworzony z myślą o sportowcach oczekujących najwyższej jakości naturalnych składników i wszystko to w dobrej cenie. Wartym podkreślenia jest fakt wykorzystania najwyższej jakości ekstraktów o bardzo wysokich standaryzacjach na zawartość substancji aktywnych. 


 Kurkuma
 należy do grupy kurkuminoidów.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
Przyjmować 1 tabletkę dziennie.
Nie rozgryzaj.
Popijaj odpowiednią ilością płynu.

 
Informacja żywieniowa 
Porcja 1 tabletka
Ilość porcji 90
Zawartość w 1 tabletce
Ekstrakt z berberysu 500 mg
Ekstrakt z kurkumy 200 mg


 Inne składniki.
 Ekstrakt z berberysu 5:1 (2% berberyny) (Berberis Aristata), ekstrakt z kurkumy 4:1 (97% kurkuminy) (Curcuma longa), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy),jaj, selera i gorczycy.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
16 podobnych produktów: