• Nowy

Real Pharm Tyrosine 200 g - Suplement diety

Indeks:

39,00 zł
Brutto
 Tyrosine uzupełnia codzienną dietę w aminokwas L-tyrozynę, który wpływa na poprawę formy fizycznej i gwarantuje doskonałe funkcjonowanie układu nerwowego.
Smak
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
 • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
 • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Tyrosine.
 • Pozwala zachować dobry nastrój.
 • Poorawia formę psychiczną.  
 • Jest głównym prekursorem wydzielania dopaminy oraz epinefryny i norepinefryny.
 • Pozwala redukować zmęczenie.
 

 Stosowanie Tyrosine uzupełnia codzienną dietę w aminokwas L-tyrozynę, który wpływa na poprawę formy fizycznej i gwarantuje doskonałe funkcjonowanie układu nerwowego.


 
Tyrosine uzupełniający codzienną dietę w jeden z wielu potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu aminokwasów.


 
Tyrosine to najwyższej jakości preparat w proszku, który w swoim składzie zawiera dużą dawkę szybko przyswajalnej L-tyrozyny. Aminokwas ten wpływa na ogólną sprawność fizyczną oraz pozwala zachować dobry nastrój i wpływającą na poprawę motywacji formę psychiczną.


 L-tyrozyna obecna jest w wielu produktach spożywczych, jednak jej stężenie w organizmie może znacznie odbiegać od norm ustalonych dla osób aktywnych. Ze względu na właściwości tego aminokwasu, który m.in. jest głównym prekursorem wydzielania dopaminy oraz epinefryny i norepinefryny wszelkie niedobory mogą bezpośrednio wpływać na ogólną formę osób intensywnie trenujących.


 L-tyrozyna pozwala redukować zmęczenie, uczestniczy w procesach metabolicznych oraz hamuje apetyt, co jest szczególnie pożądanym efektem u osób stosujących diety redukcyjne i cierpiących z powodu ciągłego uczucia głodu. Tyrosine to także doskonały wybór dla chcących szybciej i efektywniej spalać tkankę tłuszczową.


 Tyrosine pomaga uzyskać idealną muskulaturę, spalić nadmiar tłuszczu oraz  sprawi że Twoje samopoczucie pozwoli Ci lepiej i efektywniej wykorzystać czas przeznaczony na treningi!


 Dzięki suplementacji Tyrosine poczujesz, że możesz więcej i osiągniesz każdy cel treningowy!  Zalecany posób użycia. 
 • Spożyć raz dziennie 2  g produktu (1 miarkę).
 • Wymieszaj z 90 ml wody.  
 • Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (2 g) do spożycia dziennie.Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (2 g) do spożycia dziennie.
 • Miarka załączona do opakowania.


 
Składniki aktywne w porcji 2 g
tyrozyna 1,6 g
 
 Składniki: L-tyrozyna, kwas – kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca – sukraloza, barwniki ( dla smaku Lemon Orange – beta karoten, dla smaku Exotic – koncentrat soku buraczanego, beta karoten, dla smaku Raspberry-Strawberry – koncentrat soku buraczanego, dla smaku Forest fruit – indygotyna).


 
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.  16 podobnych produktów: