Amix Advance Nutrition Crea Age 120 cap - suplement diety

Indeks:

109,00 zł
Brutto
 CreAge™ jest produktem nowej generacji w dziedzinie suplementów i odżywek kreatynowych ze względu na zawartość skoncentrowanej kreatyny HCL.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Crea Age.
  • Wysoce skoncentrowana formuła.
  • Nie ma fazy ładowania.
  • Można stosować cały czas bez konieczności robienia przerw w cyklach.
  • Zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.*


 CreAge™ jest produktem nowej generacji w dziedzinie suplementów i odżywek kreatynowych ze względu na zawartość skoncentrowanej kreatyny HCL. Kreatyna HCL jest solą, która pochodzi z kreatyny, przekładając się na jej lepszą rozpuszczalność i bio-dostępność w stosunku do zwykłego monohydratu kreatyny. Kreatyna HCL nie wywołuje uczucia wzdęcia czy retencji wody, dzięki temu faza ładowania kreatyną jest zbędna,  nie trzeba również robić przerw w jej stosowaniu.


  CreAge™ dostarcza aż 750 mg kreatyny HCL na jedną kapsułkę. Ta profesjonalna formuła zwiększająca siłę idealnie nadaje się dla sportowców, kulturystów oraz każdego kto trenuje ciężko na siłowni.
 Ta unikatowa formuła zawiera Methocel® CRT-ss (kontrolowany system wydzielania) dzięki czemu twoje rezultaty będą jeszcz lepsze!


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 

 

 Zalecany sposób użycia. 
  • Przyjmuj 2-4 kapsułki na 30-45 minut przed treningiem.
  • Popij obficie wodą.
  •  W dni nietreningowe przyjmuj 2-4 kapsułki podczas dnia. 
 
Wielkość porcji: 2kaps.                     Ilość pporcji w opakowaniu 60
Amount per Serving                         
Składniki aktywne                              Dzienne zapotrzebowanie %*
Creatine HCL
1 500 mg
*
CRT-ss (Controlled Release Technology Support System)
Methocel® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of Hydrophilic Matrix Systems)

Pozostałe składniki

 Kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, barwniki, dwutlenek tytanu), Methocel (Mikro- polimer celulozowy), stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.


 Dzienna wartość nie została ustalona. Methocel jest zastrzeżonum znakiem towarowym firmy Down Chemical Company. 

  


  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj że bardzo ważny, jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.   
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposó niedostępny dlamałych dzieci.    

 Składniki aktywne% DV

16 podobnych produktów: