7 Nutrition - Sodium butyrate - maślan sodu 580 mg 100 vege caps - suplement diety.

Indeks:

32,00 zł
Brutto
 Sodium butyrate - maślan sodu jest to doskonałe źródło kwasu masłowego, składnika energetycznego dla nabłonka przewodu pokarmowego.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
  • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
  • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
  7 Nutrition - Sodium butyrate - maślan sodu 580 mg 100 vege caps - suplement diety.


 Sodium butyrate.
 Maślan sodu jest to doskonałe źródło kwasu masłowego, składnika energetycznego dla nabłonka przewodu pokarmowego. Wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego podczas takich zaburzeń jakimi są zespół jelita drażliwego (IBS), stany zapalne jelit czy zaparcia.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 
Spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie podczas posiłku (rano i wieczorem) popijając dużą ilością wody. 
 Porcja dzienna = 2 kapsułki.


 Składniki.
 
Składniki aktywne 1 caps / 1 kaps 2 caps / 2 kaps
Sodium butyrate / Maślan sodu 580 mg 1160 mg
    including butter acid /

w tym kwas masłowy

175 mg 350 mg

 *RWS – Referencyjna wartość do spożycia dla osoby dorosłej.
 

 Składniki: sól sodowa kwasu masłowego (maślan sodu) w postaci mikrokapsułek dojelitowych; kapsułka celulozowa (HPMC).


 Masa netto: 70 g.


 Warunki Przechowywania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Uwagi. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: