BioTech USA - L - Carnitine + Chrome 500 ml - suplement diety

Indeks:

65,00 zł
Brutto
Płynna karnityna z dodatkiem chromu i witaminy B5. 
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

BioTech USA - L - Carnitine + Chrome 500 ml - suplement diety


 L-karnityna + Chrom to mieszanka dostarczająca 1050 mg L-karnityny bazowej i 150 mcg chromu w jednej porcji w postaci płynu. 


 L-karnityna + Chrom jest wzbogacona w chrom, który przyczynia się do normalnego metabolizmu makroelementów i utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi.*


 L-karnityna + Chrom jest przeznaczona dla wytrwałych osób, które chcą osiągnąć swoje cele w ćwiczeniach.


 Płynna karnityna z dodatkiem chromu i witaminy B5. W jednej porcji 1.050 mg karnityny.


*ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.  


  Zalecany sposób użycia. 
 
Wymieszać 1 porcję (15 ml) produktu z 300 ml wody.
 Spożywać 1 porcję dziennie.
 Nie przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.
 Wstrząśnij przed wypiciem!
 
 Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


 Skład.
Składniki aktywne 1 porcja 15 ml
 L-karnityna bazowej 1050 mg
chrom 150 mcg  (375% RDA)*
 
 *% dziennego zapotrzebowania.

 

Smak pomarańczowy: woda, L-karnityny (7%), kwas (kwas cytrynowy), aromat, substancje konserwujące (kwas sorbowy, benzoesan sodu), D-pantotenian
wapnia, substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), chlorek chromu (III) (0,2%), barwniki (tartrazyna*, żółcień pomarańczowa *).

*Żółcień chinolinowa, azorubina, tartrazyna, żółcień pomarańczowa: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Ostrzeżenie: Nie zaleca się spożywania produktu osobom poniżej 18 lat. Nie zaleca się przyjmowania produktu przez osoby chore lub zażywające leki. Nie zaleca się stosowania kobietom w ciąży i kobietom karmiących piersią!

Najlepiej sporzyć przed (dzień/miesiąc/rok) I NUMER PARTII: patrz w białym polu (LOT/EXP). 

Warunki prechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu! Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać! 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.


related products

16 podobnych produktów: