Aliness - Berberine Sulphate 99% 400 mg x 60 vege caps - suplement diety.

Indeks:

44,90 zł
Brutto
Wysoka zawartość berberyny potwierdzona metodą laboratoryjną HPLC standaryzacja na 99% berberyny.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Aliness - Berberine Sulphate 99% 400 mg x 60 vege caps - suplement diety.


 Wysoka zawartość berberyny potwierdzona metodą laboratoryjną HPLC standaryzacja na 99% berberyny.


 Berberyna to złocistożółty alkaloid uzyskany z korzeni i łodyg Berbaris aristata lub bardziej znanego, jako berberys pospolity. Berberyna występuje również w innych roślinach, takich jak Hydratis candensis (Goldenseal), coptis chinensis (Coptis lub Golden Thread), Berberis aquifolium (winogrono Oregon). Te rośliny zawierające berberynę są stosowane w medycynie praktycznie we wszystkich tradycyjnych systemach medycznych, a ich historia zastosowania w medycynie ajurwedyjskiej i chińskiej sięga, co najmniej 3000 lat.


 

 Zalecany sposób użycia.
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 
1 kapsułka w trakcie posiłku.


 Składniki:

Składniki

1 kapsułka

Ekstrakt z korzenia berberysu (99% siarczanu berberyny)

400 mg


  Składniki: Ekstrakt z korzenia berberysu (Berberis Aristata) standaryzowany na 99% siarczanu berberyny, otoczka kapsułki (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza).


 

 Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.


 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.  Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


  Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

related products

16 podobnych produktów: