Pharmovit - FORSKOLINA 4:1 200 mg 90 kaps. - suplement diety.

Indeks:

37,90 zł
Brutto
 Pokrzywa indyjska (forskolina) to zioło, które dzięki swoim leczniczym właściwościom od lat znajduje zastosowanie w medycynie hinduskiej oraz ajurwedyjskiej. 
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Pharmovit - FORSKOLINA 4:1 200 mg 90 kaps. - suplement diety.


 FORSKOLINA.

 Pokrzywa indyjska (forskolina) to zioło, które dzięki swoim leczniczym właściwościom od lat znajduje zastosowanie w medycynie hinduskiej oraz ajurwedyjskiej. 

 Zalecany sposób użycia. 

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia.
Spożywać 1 kapsułkę dziennie.

Popić wodą (250 ml).
Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka. 


 Skład. 
Składnik w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt 4:1 z korzenia pokrzywy indyjskiej Coleus forskohlii  200,00 mg
Mikronizowane wytłoki jabłkowe  150,00 mg

  
Produkt nie zawiera sztucznych substancji wypełniających, przeciwzbrylających, barwników.
 

 Składniki. 
Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (coleus forskohlii); mikronizowane wytłoki jabłkowe; żelatyna.


 Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji suplementu. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Jeśli wystąpią jakiekolwiek nietypowe objawy podczas przyjmowania suplementu z biotyną, należy zaprzestać stosowania i skontaktować się z lekarzem.

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


   Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.


related products

16 podobnych produktów: