Avetpharma - Diabavet Morwa + Kozieradka 60 tab - suplement diety.

Indeks:

17,50 zł
Brutto
 Diabavet Morwa + Kozieradka który zawiera aż 6000,00 mg ekstraktu liścia morwy w przeliczeniu na 1 tabletkę. co stanowi koncentrację na poziomie 20:1!
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Avetpharma - Diabavet Morwa + Kozieradka 60 tab - suplement diety.


 Diabavet Morwa + Kozieradka który zawieraaż 6000,00 mg ekstraktu liścia morwy w przeliczeniu na 1 tabletkę. co stanowi koncentrację na poziomie 20:1!
 

 Diabavet Morwa + Kozieradka to kompleksowy preparat w którego składzie znajdziesz:
  • Ekstrakt z liści mory białej;
  • Ekstrakt z nasion kozieradki oraz ekstrakt z liści gurmaru;
  • Chrom, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi*
  • Cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz metabolizmu kwasów tłuszczowych, a dodatkowo wspiera w utrzymaniu prawidłowego widzenia.**ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


 Zalecany sposób użycia. 
1 tabletka na 15 minut przed posiłkiem bogatym w węglowodany, należy popić wodą.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.


 Skład.

Składnik Zawartość  w 1 tabletce %RWS*
Ekstrakt z liści morwy białej (Morus Alba L.)(w przeliczeniu na suszony liśćmorwy) 300,00 mg (6000,00 mg) -
Ekstrakt z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracum L.) 100,00 mg -
Ekstrakt z liści gurmaru (Gymnema sylvestre(kwas gymnemowy 25%) 50,00 mg (12,5 mg) -
Cynk 5,00 mg 50%
Chrom 40,00 μg 100%

  * RWS – Referencyjna Wartość Spożycia


 Substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt etanolowo-wodny z liści morwy białej (Morus Alba L.) DER 20:1, ekstrakt etanolowo-wodny z nasion kozieradki (Trigonella foenum-gracum L.) DER 10:1, ekstrakt etanolowo-wodny z liści gurmaru (Gymnema sylvestre) DER 10:1 - kwas gymnemowy 25%, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, mleczan cynku (cynk), substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, barwnik – dwutlenek tytanu, emulgator – lecytyna rzepakowa, substancja wiążąca – sorbitol, chlorek chromu (III) (chrom).

 

 Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania.


 Przechowywanie: w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.


 Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Osoby cierpiące na cukrzycę i hipoglikemię oraz przyjmujące leki regulujące poziom cukru we krwi mogą stosować DIABAVET suplement diety tylko po konsultacji z lekarzem.


 Zawartość opakowania: 60 tabletek powlekanych


 Producent: Avet Pharma Sp. z o.o. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

related products

16 podobnych produktów: