Avetpharma - Morwa Biała Plus Forte 60 tab. - suplement diety.

Indeks:

17,00 zł
Brutto
Morwa Biała Plus FORTE zawiera aż 600 mg ekstraktu liścia morwy w przeliczeniu na 1 tabletkę! 
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Avetpharma - Morwa Biała Plus Forte 60 tab. - suplement diety.

 
 Morwa Biała Plus FORTE który zawiera aż 600 mg ekstraktu liścia morwy w przeliczeniu na 1 tabletkę! 

 Morwa Biała Plus FORTE to kompleksowy preparat w którego składzie znajdziesz:
  • Ekstrakt z liści morwy białej;
  • Ekstrakt z kory cynamonowca;
  • Chrom, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych;*
  •  witaminę B12. *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.


 Zalecany sposób użycia. 
 1 tabletka dziennie, na minimum 20 minut przed głównym posiłkiem.
 Tabletkę należy popić wodą.
 Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.


   Skład.

Składnik Zawartość  w 1 tabletce %RWS*
Ekstrakt z liścia morwy białej (Morus alba L.) 600,00mg -
Ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum verum) 1000,00 -
Chrom (III) 20,00 µg 50
Witamina B12 2,50 µg 100

 
 * RWS – Referencyjna Wartość Spożycia.

 
 Składniki: Ekstrakt z liścia morwy białej (Morus alba L.) DER 20:1, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z kory cynamonowca (Cinnamomum verum) DER 4:1, substancja glazurująca - hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik - dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca - talk, emulgator - lecytyna rzepakowa, substancja wiążąca - sorbitol, chlorek chromu (III) (chrom). 


 Najlepiej spożyć przed końcem, Numer partii – na brzegu blistra i na boku opakowania.


 Przechowywanie: w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.


 Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować przy chorobach żołądka i wrzodach dwunastnicy oraz w przypadku uczulenia na cynamon lub balsam peruwiański.


 Zawartość opakowania: 60 tabletek powlekanych


 Producent: Avet Pharma Sp. z o.o.  

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.
 

16 podobnych produktów: