Gen Lab Acetyl L - Carnityne HCL 72 cap. - Suplement diety

Indeks:

49,90 zł
Brutto
Acetyl L - Carnityne HCL zawiera w składzie chlorowodorek acetylo l-karnityny.
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Acetyl L - Carnityne HCL to suplement diety zawierający w składzie chlorowodorek acetylo l-karnityny. L-karnityna jest naturalnie występującym w organizmie aminokwasem. Zalicza się ją do substancji witaminopodobnych. Acetylo l-karnityna pod kątem chemicznym jest acetylowanym estrem karnityny.


 Acetyl l-karnityny bierze udział w utlenianiu kwasów tłuszczowych. 


 Acetyl L - Carnityne HCL jest polecany sportowcom, którzy chcą poprawić wyniki siłowo-wytrzymałościowe, osobom aktywnym umysłowo w celu wsparcia funkcji poznawczych oraz wszystkim, którzy chcieliby w efektywny sposób pozbyć się niepożadanej tkanki tłuszczowej.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia.
 W dni treningowe: 2 kapsułki 30-45 minut przed treningiem.
 Dni nietreningowe: 2 kapsułki ze śniadaniem. 
ACETYL L-CARNITINE HCL zawartość w 1 kapsułce zawartość w 1 porcji (2 kapsułki) %ZDS* (2 kapsułki)
Acetyl-L-Carnitine HCl 700 mg  1400 mg  **


(*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 


  
Składniki: Chlorowodorek acetyl L-karnityny, celuloza mikrokrystaliczna, żelatyna (osłonka)


 Ostrzeżenie dla alergików: Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów. 


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także: mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające gluten) sezam. 


 Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie: Jako suplement diety.  
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.16 podobnych produktów: