Essence Nutrition Coleus Forskohlii - 90 tabl. - suplement diety

Indeks:

49,00 zł
Brutto
 Coleus Forskohilii zawiera wysokostandaryzowany ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, którego najważniejszym składnikiem jest forskolina. 
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Coleus Forskohilii 
 Standaryzowany ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej.
 Wysoka zawartość forskoliny (10%).
 

 Coleus Forskohilii zawiera wysokostandaryzowany ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, którego najważniejszym składnikiem jest forskolina (10%). Coleus forskohilii jest od lat stosowany w ajurwedzie.


  Coleus Forskohilii jest przeznaczony głównie dla osób chcących zredukować ilość tkanki tłuszczowej.Suplement jest przeznaczony głównie dla osób chcących zredukować ilość tkanki tłuszczowej.


  Zalecany sposób użycia.
 Zaleca się spożycie 1 tabletki dziennie, obficie popijając wodą.


 
Essence Nutrition Coleus Forskohlii - 90 tabl.
Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 90.00 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z korzenia Coleus Forskohilii 400 mg -
w tym forskolina 40 mg -


 Składniki: ekstrakt z korzenia Coleus Forskohlii (10% forskoliny) (Coleus forskohlii), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (fosforany wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

*% Referencyjna Wartość Spożycia.

 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 16 podobnych produktów: