Gen Lab Fat Assassin Pro 90 kapsułek - suplement diety

Indeks:

129,90 zł
Brutto
 FAT ASSASSIN CORE to niezwykle bogaty i zaawansowany składem preparat który może wykazywać właściwości silnie termogenicze.
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 FAT ASSASSIN CORE.
  • Najskuteczniejszy spalacz tłuszczu.
  • Przyspiesza metabolizm. 
  • Hamuje nadmierny apetyt. 


 FAT ASSASSIN CORE zawiere następujące składniki. 

 Pikolinian Chromu 
przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.* 

 Ekstrakt z Guarany.  

 Yerba Mate.
 

 Herbata Pu-erh. 

 Kofeina. Zielona Herbata. 

 Wyciąg z górzkiej skórki pomarańczy 
(standaryzowany na 96%synefryny).

 Bioperyna.

 Ketony Malinowe.

 Zielona Kawa.

 Ekstrakt Teobrominy z Kakao.

 Ekstrakt z Pieprzu Cayenne.

 Ekstrakt z Różeńca.

 Ekstrakt z k
orzenia Imbiru. 

 Kwas Ursolowy.


 
Więcej info na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
  • 1-2 kapsułki przed posiłkiem.
 

  Wielkość porcji: 2 kapsułki.

FAT ASSASSIN PRO w 1 kaps. w 2 kaps. w 3 kaps.
Kalorie: 0.74 kcal 1.48 kcal  2.22 kcal
Białko: 0.06 g 0.12 g 0.18 g
Węglowodany: 0.19 g 0.38 g 0.57 g
W tym cukier: 0 g 0 g 0 g
W tym błonnik pokarmowy: 0.1 g 0.2 g 0.3 g
Tłuszcz: 0 g 0 g 0 g
Sól (NaCl): 0.008 g 0.016 g 0.024 g
Pikolinian Chromu: 50 mcg 100 mcg 150 mcg


MATRIKS TERMOGENICZNY:

Ekstrakt z Guarany
Yerba Mate
Herbata Pu-erh 
Kofeina

Zielona Herbata
Wyciąg z górzkiej skórki pomarańczy
(standaryzowany na 96%synefryny)
Bioperyna 
357.5 mg 715 mg 1072.5 mg


MATRIKS ZMNIEJSZANIA WAGI:

Ketony Malinowe
Zielona Kawa
Ekstrakt Teobrominy z Kakao
Ekstrakt z Pieprzu Cayenne
262.5 mg 525 mg 787.5 mg


MATRIKS ODTRUWAJĄCY ORGANIZM:

Ekstrakt z Różeńca , Ekstrakt z
Korzenia Imbiru , Kwas Ursolowy
120 mg 240 mg  360 mg

 
 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach). 
 (**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono. 
 
 
 Składniki: e
kstrakt z guarany, kofeina 20%, herbata Pu-erh 10:1, zielona kawa, ekstrakt z różeńca 4%, ekstrakt teobrominy z kakao, Yerba mate 10:1. ekstrakt z Garcinia Cambogia (50% HCA), ekstrakt z Vinis Vinifera, zielona herbata, ekstrakt z korzenia imbiru, ekstrakt z pieprzu Cayenne 10:1, kwas ursolowy, wyciąg z gorzkiej skórki pomarańczy (synferyna 95%), bioperyna, pikolinian chromu, stearynian magnezu.


 Ostrzeżenie dla alergików:
 Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów


 W zakładzie produkcyjnym przerabia się także:
 mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające glutensezam


 Przechowywanie: 
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


 Przeznaczenie:
 Jako suplement diety.  

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 
  Uwaga produkt zawiera kofeinę: Zalecana dawka tego produktu zawiera mniej więcej tyle kofeiny, co 3 filiżanki kawy. W trakcie jego suplementacji, należy ograniczyć spożywanie produktów zawierających kofeinę, ponieważ zbyt dużo kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność i sporadycznie szybkie bicie serca.

 Nawodnienie: (Wskazówka) 
Produkt ten zwiększa masę wody w mięśniach. Wzrost zawartości wody domięśniowych może rozcieńczyć ilość elektrolitów lub też zwiększyć ryzyko pocenia się ze względu na wzrost napięcia mięśni. Należy zapewnić właściwe nawodnienie, co pozwoli na usuwanie dodatkowych aktywnych substratów z organizmu.

 Uwaga:
 Należy zwiększyć spożycie wody, jeśli zauważysz rzadsze oddawanie moczu lub w bardzo małych ilościach.

   Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


16 podobnych produktów: