Sport Definition Essence Kwas Hialuronowy + 90 tab - Suplement diety

Indeks:

59,00 zł
Brutto
Kwas hialuronowy naturalnie występuje m.in. w mazi stawowej. Nadaje jej lepkość i umożliwia odżywienie chrząstek.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Kwas hialuronowy+. 
Pomaga w utrzymaniu prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstek, kości (witamina C).*
Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (witamina C).*
Pomaga w utrzymaniu prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, zebów i dziąseł (witamina C).*
Pomaga w utrzymaniu prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych (witamina C).*


 Kwas Hialuronowy+ to przemyślany suplement, zawierający przebadane i bezpieczne składniki. W każdej tabletce preparatu można znaleźć kwas hialuronowy, witaminę C, prolinę oraz chondroitynę. Sport Definition Essence Kwas Hialuronowy+ stworzono z myślą o osobach cierpiących na niedobory tych substancji.
 
 
 Kwas hialuronowy to organiczny związek z grupy glikozaminoglikanów (GAG), który naturalnie występuje m.in. mazi stawowej. Nadaje jej lepkość i umożliwia odżywienie chrząstek.


 Kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na stawy i skórę, poprzez poprawę jej nawodnienia, co wynika z jego właściwości do wiązania wody. Kwas hialuronowy jest obecny w skórze właściwej, gdzie współtworzny macierz międzykomórkową. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje, co powoduje powstawanie zmarszczek na skórze.


 Chondroityna w postaci siarczanu to naturalny składnik chrząstki stawowej. Właściwa rola chondroityny polega na zmniejszaniu tarcia między kośćmi w obrębie stawów.


 Prolina jest aminokwasem budującym strukturę kolagenu. Suplementacja tym składnikiem pozwoli zwiększyć pulę proliny, z której organizm może tworzyć nowe łańcuchy kolagenu.


 Witamina C pomaga w produkcji kolagenu - składnika budującego m.in. chrząstki i kości, ale również naczynia krwionośne, skórę, zęby i kości. Witamina C pełni także rolę silnego przeciwutleniacza.*


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecny sposób użycia. 
 Poleca się przyjmować 1 tabletkę raz dziennie.
 Popić szklanką wody.

 Informacja żywieniowa.
Porcja: 1 tabletka
Ilość porcji: 90
Zawartość w: 1 tabletce (%RWS)*
Kwas hialuronowy 120 mg
Prolina 100 mg
Siarczan chondroityny 200 mg
Witamina C 100 mg (125%)*
*% RWS – Referencyjna wartość spożycia / 
Składniki.
 Kwas hialuronowy, prolina, siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych 
mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 12 podobnych produktów: