Real Pharm - Red Speed Shot 60 ml - suplement diety

Indeks:

5,00 zł
Brutto
 Red Speed ​​został zaprojektowana z myślą o osobach potrzebujących szybkiego zastrzyku energii, zmniejszenia objawów zmęczenia i poprawienia ogólnej koncentrację. 
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Real Pharm - Red Speed Shot 60 ml - suplement diety


 Red Speed ​​został zaprojektowana z myślą o osobach potrzebujących szybkiego zastrzyku energii, zmniejszenia objawów zmęczenia i poprawienia ogólnej koncentrację. 


 Red Speed zawiera w składzie:
  • ekstrakt z nasion guarany;
  • kofeine;
  • inozytol;
  • glukuronolakton.

 Need for speed - RED SPEED!!!

 Zalcany sposób użycia. 
 1 porcja (60ml) na około 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną.  
 Nie zaleca się jego stosowania przed snem, bowiem zawartość stymulantów może negatywnie wpłynąć na umiejętność zasypiania.


 Skład.

Składniki aktywne 30 ml 60 ml
Ekstrakt z nasion guarany Paullinia cupana 150 mg 300 mg
standaryzowany na 22% kofeiny 33 mg 66 mg
Kofeina bezwodna 67 mg 134 mg
Inozytol 50 mg 100 mg
Glukuronolakton 50 mg 100 mg
inozyna 125 mg 150 mg
ekstrakt z korzenia żeń-szenia standaryzowany, aby zawierał 0,8% eleuterozydów E + B 15 mg 30 mg
izomaltuloza 6g 12g

 
Pozostałe składniki
Woda, substancja słodząca (izomaltuloza), kwas cytrynowy, regulator kwasowości (cytrynian trisodowy), substancje konserwujące (cytrynian potasu, benzoesan sodu, modyfikowana skrobia), aromaty, stabilizator (estry glicerolu i żywicy roślinnej), barwniki (karoteny, β-Apo-8′-karotenal). 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 related products

8 podobnych produktów: