Gen Lab Super Flex Therapy 300 g - suplement diety

Indeks:

59,90 zł
Brutto
 Super Flex Therapy to ultra-skoncentrowany matrix składników mogących wpływać na szybszą regeneracje przeciążonego układu kostno-stawowego.
Smak
 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 SUPER FLEX THERAPY to ultra-skoncentrowany matrix składników mogących wpływać na szybszą regeneracje przeciążonego układu kostno-stawowego (wapń, cynk)*.


 SUPER FLEX THERAPY
 zalecany jest przede wszystkim sportowcom i ludziom aktywnym fizycznie, narażonym na duże obciążenia i co za tym idzie na ryzyko przeciążeń lub kontuzji aparatu ruchu.


 Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
  • 2 miarki (ok. 10 g) do pierwszego posiłku.
  • Stosować codziennie. Wielkość dawki: 2 miarki (ok. 10 g)

SUPER FLEX THERAPY
 W 1 porcji(10 g)
%ZDS*
(w porcji)
Kalorie:
 23 kcal 1 %
Białko:
1,5 g  < 1%
Węglowodany całkowite:
2 g  < 1 %
W tym cukier:
2 g 5 %
W tym błonnik pokarmowy:
0 g  0 %
Tłuszcz:
 1 g < 1%
Sól (NaCl):
0 g 0 %
Witamina B1, (Tiamina):
1,1 mg 100 %
Witamina B2, (Ryboflawina):
1,4 mg 100 %
Witamina B5, (Kwas Pantotenowy):
6 mg 100 %
Witamina B6, (Pirydyksyna):
1,4 mg 100 %
Witamina B12, (Kobalamina):
2,5 ug 100 %
Witamina, (L-Kwas Askorbinowy):
80 mg 100 %
Witamina E, (Ekwiwalent Tokoferolu:
12 mg 100 %
Magnez (Cytrynian Magnezu):
355 mcg 100 %
Wapń (Jabłczan Cytrynianu Wapnia):
800 mg 100 %
Cynk (Glukonian Cynku):
10 mg 100 %
Siarczan Glukozaminy 2KCL:
2000 mg
Hydrolizat Kolagenu: 1500 mg
Chrząstka Rekina:
 1000 mg
Omega 3:
1000 mg
Siarczan Chondroityny:
500 mg
Ekstrakt z Boswelii:
200 mg
Kwas Hialuronowy:
150 mg 
Ekstrakt Korzenia Imbiru: 150 mg
Korzeń Kurkumy: 100 mg (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.300 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).  
Składniki: Siarczan glukozaminy 2KCl, kolagen hydrolizowany, chrząstka rekina, kwasy omega 3 (jako koncentrat z alg morskich), siarczan chondroityny, ekstrakt z boswelii, kwas hialuronowy, wyciąg z korzenia imbiru, kurkuma (korzeń), tiamina, ryboflawina, kwas pantotenowy, pirydoksyna, kobalamina, kwas L-askorbinowy, witamina E (jako ekwiwalent tokoferolu), cytrynian magnezu, jabłczan cytrynianu wapnia, glukonian cynku.


Ostrzeżenie dla alergików:
 Nie należy stosować produktu, jeśli jesteś uczulony na którykolwiek ze składników. Produkt może zawierać śladowe ilości laktozy, glutenu, orzechów


W zakładzie produkcyjnym przerabia się także:
 mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy, zboża (zawierające glutensezam


Przechowywanie: 
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od dzieci. 


Przeznaczenie:
 Jako suplement diety.  


 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
 

Ważne: następujące grupy osób wrażliwych na którykolwiek ze składników powinny stosować tego typu suplementy diety pod ścisłym okiem specjalisty bądź unikać ich w takich mieszankach:

• Pacjenci z cukrzycą powinni stosować SUPER FLEX THERAPY pod ścisłym okiem specjalisty z uwagi na badania które pokazują że stosowanie Siarczanu Glukozaminy może pogłębić insulinoodporność. 

• Pacjenci uczuleni na owoce morza, skorupiaki powinni skonsultować się ze swym lekarzem przez zastosowaniem SUPER FLEX THERAPY. Jednakże uczulenie na skorupiaki lub owoce morza nie zawsze musi wykluczyć możliwość stosowania SUPER FLEX THERAPY z tego względu że siarczan glukozaminy pozyskiwany jest z pancerzy chitynowych czyli węglowodanów, a alergię zazwyczaj powodują białka. 

• Pacjenci stosujący regularnie leki rozrzedzające krew lub aspirynę nie powinni stosować suplementów diety zawierających siarczan chondroityny, może się on przyczynić do krwawień.
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: