Real Pharm – Kolagen + 60 tab – suplement diety

Indeks:

19,00 zł
Brutto
Colagen PLUS to dwumiesięczna kuracja niezbędnym dla zdrowia kolagenem, wzmocnionym dobroczynnym działaniem witamin C i D.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Real Pharm – Kolagen + 60 tab – suplement diety.


 Colagen PLUS

  • Proste składniki, czysty kolagen wołowy naturalnego pochodzenia.
  • Dodatki dobrej jakości witamin D i C
  • Łatwa do połknięcia tabletka.
  • 60 kapsułek pozwalających na 2 miesiące suplementacji.

 
 Colagen PLUS to dwumiesięczna kuracja niezbędnym dla zdrowia kolagenem, wzmocnionym dobroczynnym działaniem witamin C i D, które skuteczne wspomagają odporność, wspomagają w naturalnej produkcji kolagenu w organizmie.* Witamina D, dodatkowo wspomaga prawidłowe wchłanianie się fosforu i wapnia – gwarantuje zdrowe i mocne kości.*


 Kolagen odgrywa niezwykle istotną rolę w tworzeniu tkanek łącznych.
 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych.

 
 Zalecany sposób użycia.
 
1 tabletkę dziennie.
 Popić wodą.


 Skład.
Składniki aktywne1 porcja%RWS**
Kolagen wołowy 500 mg  
Witamina C 200mg 250%
Witamina D 50µg 1000%
 *RWS – Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ /2000 kcal)


 Składniki: kolagen wołowy, witamina C, witamina D, substancja wypełniająca: celuloza; skrobia, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
16 podobnych produktów: