BioTech USA Arthro Guard 120 tab. - Suplement diety.

Indeks:

64,99 zł
Brutto
 Arthro Guard to suplement diety w tabletkach z glukozaminą, chondroityną, MSM, minerałami i ekstraktami roślinnymi.  
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

 Arthro Guard.
 • 17 aktywnych składników.
 • Mangan* przyczynia się do prawidłowej produkcji tkanek łącznych.
 • 40 dziennych porcji.
 • Bez laktozy i glutenu.
 

 Arthro Guard zawiera składniki aktywne, które odżywiają kości, tkankę łączną i tkanki, z których składają się stawy (wapń, Mangan)*.
 

 Arthro Guard posiada  w swoim składzie wapń,aby wspomóc utrzymanie zdrowych kości. Produkt zawiera również mangan, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości, jak również do prawidłowej produkcji tkanek łącznych.


 Arthro Guard zawiera optymalną dawkę glukozaminy, chondroityny, MSM i kolagenu. Te związki częściowo występują w ludzkim organizmie i częściowo przyjmowane są z pokarmem. Dodaliśmy także esencje roślinne. Żeń-szeń azjatycki, kadzidło indyjskie, wyciąg z żurawiny i lucerny, a także enzym bromelainowy uzyskany z ananasa, są również ważnymi elementami złożonej kompozycji. Do tego wszystkiego dodaliśmy kurkumę i ekstrakt z imbiru, choć nie ze względu na ich smak. Zioła te są tradycyjnie stosowane jako środki przeciwzapalne w Azji.


 Składniki aktywne w jednej dziennej porcji (3 tabletki)
 • 603 mg siarczanu glukozaminy
 • 400 mg MSM
 • 300 mg siarczanu chondroityny
 • 150 mg kolagenu
 • 8 ekstraktów ziołowych
 • 2 minerały
 • 2 aminokwasy
 

  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. 


 Zalecany sposób użycia.
 • Weź 3 tabletki z dużą ilością płynu.
 • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. 


Składniki odżywczew 3 tabletkach
wapń 168mg
mangan 4mg
MSM metylosulfonyl metanu 400mg
siarczan glukozaminy 603mg
 siarczanu chondroityny 300 mg
DL-fenyloalaninę 50mg
kolagen 150mg
L-histydyna 60mg
Bromelaina (1000 GDU od Ananas comosus) 75mg
Harpagosides (od Harpagophytum procumbens 2.1mg
Kurkumina (Curcuma longa z 54mg
Procyanidines (od Vaccinium macrocarpon) 15mg
Polisacharydu (od Medicago sativa) 50mg
kwasy bosweliowe (z Boswellia serrata) 97.5mg
Ginsenoside z (Panax ginseng) 7.5mg
Bioflawonoidy (Citrus aurantium) z 30mg
Gingerol (od Zingiber officinale) 4.5mg


 **Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)


 Składniki.
 
Substancja wypełniająca (żel celulozowy), siarczan glukozaminy 2 KCl (ze skorupiaków), sole wapniowekwasu ortofosforowego, metylosulfonylometan, siarczan chondroityny, składniki otoczki [stabilizatory (kopolimer szczepiony alkoholu poliwinylowego i glikolupolietylenowego, alkohol poliwinylowy), substancje przeciwzbrylające (talk, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu)], kolagen,wyciąg z żywicy kadzidłowca Boswellia serrata, wyciąg z liści żurawiny wielkoowocowej Vaccinium Macrocarpon, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowekwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), wyciąg z lucerny siewnej Medicago sativa, wyciąg z korzenia imbiru lekarskiego Zingiber officinale, enzym bromelaina(z ananasa jadalnego Ananas comosus, 1000 GDU), wyciąg z korzenia żeń-szenia właściwego Panax ginseng, wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy Citrusaurantium, wyciąg z korzenia ostryżu długiego Curcuma longa, L-histydyna, L-fenyloalanina, wyciąg z korzenia diabelskiego pazura Harpagophytum procumbens,siarczan manganu.
Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów. 


 OSTRZEŻENIE
: Suplement diety nie może być stosowanyjako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest rekomendowany dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na choroby i/lub przyjmujących leki. Składniki aktywne w dziennej porcji(dzienna porcja: 3 tabletki, ilość porcji dziennych w opakowaniu produktu: 40): siarczan glukozaminy 603 mg – w tym glukozamina 169 mg, wapń 168mg (21% RWS*), metylosulfonylometan (MSM) 400 mg, siarczan chondroityny 300 mg – w tym chondroityna 239 mg, kolagen 150 mg, wyciąg z żywicykadzidłowca Boswellia serrata 150 mg – w tym kwas bosweliowy 97,5 mg, wyciąg z liści żurawiny wielkoowocowej Vaccinium Macrocarpon 150 mg - wtym procyjanidyny 15 mg, wyciąg z korzenia diabelskiego pazura Harpagophytum procumbens 45 mg – w tym harpagozydy 0,9 mg, wyciąg z lucernysiewnej Medicago sativa 100 mg – w tym polisacharydy 50 mg, wyciąg z korzenia imbiru lekarskiego Zingiber officinale 90 mg – w tym gingerole 4,5 mg,bromelaina 75 mg, wyciąg z korzenia żeń-szenia właściwego Panax ginseng 75 mg – w tym ginsenozydy 7,5 mg, wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczyCitrus aurantium 75 mg – w tym bioflawonoidy 30 mg, wyciąg z korzenia ostryżu długiego Curcuma longa 60 mg – w tym kurkumina 54 mg, L-histydyna60 mg, L-fanyloalanina 50 mg, mangan 4 mg (200% RWS*). *RWS: dzienne referencyjne wartości spożycia dla osób dorosłych.
 
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


16 podobnych produktów: