PROMOCJA! Creatine Monohydrate 250 g - suplement diety + Grypsiak Wear Tank+Top Czarny.

Indeks:

59,00 zł
Brutto
Applied Nutrition Creatine Monohydrate 250 g + Grypsiak Wear Tank+Top.
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 • Bezpieczne zakupy. Bezpieczne zakupy.
 • Szybka dostawa. Szybka dostawa.
 • Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.
 Grypsiak Wear - Tank-Top. 


Nasz tank-top to idealna propozycja na trening na siłowni oraz do noszenia w upalne dni. Wygoda i orginalny styl. Podkreśla sportową sylwetkę. 


 - Orginalny styl.
 - Wysoka jakość.
 - 100 % bawełna.

 Monohydrat kreatyny:
 • Moc i siła.
 • 5000 mg czystej kreatyny w porcji.
 • Poprawia wytrzymalosc i zwieksza siłe.
 • Wpływa na znaczny wzrost masy miesniowej.
 • Przyspiesza regenerację.
 • Odpowiedni dla wegetarian i wegan.


 
 Mikronizowany monohydrat kreatyny jest produktem odpowiednim dla osob bioracych udzial w długotrwałym lub intensywnym wysiłku fizycznym, chcących poprawić swoja sprawność fizyczną.
Kreatyna to związek organiczny zbudowany z fragmentów białek, który znajduje się głównie w tkance mięśniowej (98 proc.), gdzie jest przechowywany w postaci fosfokreatyny (stanowiacej 66%) oraz wolnej kreatyny (pozostałe 33%).
Składa się on z 3 aminokwasów: argininy, glicyny i metioniny. Kreatyna spełnia rolę magazyniera dużych ilości energii ATP w mięśniach, która może zostać uwolniona w szybki sposob. Do procesu tego dochodzai w wyniku rozpadu ATP (nosnik energii) do ADP pod wpływem skurczu mięśni. Aby organizm miał wystarczajaca ilosc energii do dalszej pracy, musi zajść ponowna synteza ADP do ATP. Ta odbywa się przy udziale fosfokreatyny, i jeśli kreatyny jest zbyt mało, brakuje także fosfokreatyny i poziom ATP w mięśniach obniza sie. Moze to skutkowac szybciej pojawiajacym sie i narastajacym zmęczeniem i wolniejsza regeneracji po treningu.
W związku z tym dostarczanie organizmowi kreatyny zwiększa energię, jaką mają nasze mięśnie do pracy, co w efekcie przeklada sie na skuteczność treningów.


 Kreatyna występuje naturalnie w organizmie człowieka, ale dla osób trenujących jej ilość jest zbyt mała, aby mieć istotny wpływ na osiągniecia sportowe. Monohydrat kreatyny jest jednym z najbardziej znanych i powszechnie stosowanym przez sportowcow suplementem.
 

 Applied Nutritiom monohydrat kreatyny zapewnia najczystszą, wysoko wchlanialną i najłatwiej dostępną formułę monohydratu kreatyny.
Badania wykazaly, że wzrost poziomu kreatyny w miesniach moze pomoc opóźnić pierwsze oznaki zmęczenia, zwiększyć metabolizm energetyczny w komórkach mięśniowych i poprawić ogólne mozliwosci treningowe organizmu. Nalezy pamietac, ze stosowanie kreatyny bez odpowiedniego treningu i diety nie może przynieść rezultatów w postaci budowania masy mięśniowej.

Forma mikronizowana oznacza jego maksymalne rozdrobnienie, lepszą rozpuszczalność oraz absorpcję składnika aktywnego. 


 Zalecany sposób użycia:
 • Dodaj 1 porcję (5 g) do wody, wstrząśnij i skonsumuj. 
 • Stosuj 1-2 razy dziennie najlepiej bezpośrednio przed i po wysiłku.
 • Po 8 tygodniach ciągłego stosowania, zaprzestan suplementacji na 1 tydzień i ponownie rozpocznij cykl po przerwie.
1 porcja = 1 miarka (5 g).


 Ilosc porcji w opakowaniu - 100.


Skladniki aktywne w 1 porcji
100% mikronizowany monohydrat kreatyny 5000 mg

Skladniki:
100% mikronizowany monohydrat kreatyny.


 
 CERTYFIKAT GMP (Good Manufacturing Practices) Produkt został wyprodukowany w zakładzie GMP pod ścisłą kontrolą w celu zapewnienia wysokiej jakości oraz spełnienia wymogów pozwolenia na dopuszczenie do obrotu (MA) oraz specyfikacji produktu.  


 TESTOWANY DLA SPORTOWCÓW: Każda partia tego produktu jest testowana pod kątem zawartości zakazanych substancji w ramach programu kontroli antydopingowych. Produkty poddawane są rygorystycznym testom w laboratorium akredytowanym przez ISO 17025 w celu zagwarantowania suplementacji bezpiecznej dla sportowców.  
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

3 podobnych produktów: