Aronpharma - PAC-on FOCUS 60 kaps. - suplement diety

Indeks:

59,00 zł
Brutto
 PAC-on FOCUS to starannie dobrane składniki wspierając prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczyniają się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

Aronpharma - PAC-on FOCUS 60 kaps. - suplement diety


 PAC-on FOCUS jest polecany:
Pracującym i grającym na komputerze.
Osobom narażonym na duży stres.
Porowdzą pojazdy.


 PAC-on FOCUS to starannie dobrane składniki wspierając prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczyniają się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 


Zalecany sposób użycia.
  • 2 kapsułki raz dziennie popijane wodą. 
  • Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


 Skład.

Składnik2 kapsułki   %RWS
Cognivia™ - połączenie ekstraktu z liści szałwii lekarskiej
oraz olejku eterycznego z szałwii lawendolistnej
600 mg -
Ekstrakt z nasion zielonej kawy, w tym: 300 mg -
     - kwas chlorogenowy 50% 150 mg -
     - kofeina 2% 6 mg -
Witamina B6 (Chlorowodorek pirydoksyny) 5 mg 357%
Witamina B12 (Metylokobalamina) 100 µg
4000%

 
 Składniki. Cognivia™ [ekstrakt z liści szałwii lekarskiej (Salvia officinalis), nośnik (guma akacjowa), olejek eteryczny z szałwii lawendolistnej (Salvia lavandulifolia)], ekstrakt z nasion zielonej kawy (Coffea canephora) – 50% kwasu chlorogenowego i 2% kofeiny, kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), L-leucyna, witamina B12 (metylokobalamina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

 

 Dla prawidłowego funkcjonowania organizmu należy stosować zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Składniki zawarte w PAC-on Focus (witamina B6 oraz B12) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.*


  *ROZPORZĄDZENIE KOMISJI (UE) NR 432/2012 z dnia 16 maja 2012 r. ustanawiające wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych dotyczących żywności, innych niż oświadczenia odnoszące się do zmniejszenia ryzyka choroby oraz rozwoju i zdrowia dzieci. Złącznik - wykaz dopuszczonych oświadczeń zdrowotnych. Przeciwskazania.
 Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.  Zawiera kofeinę (6 mg / 2 kapsułki);  nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.
 
 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
 Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie

 related products

16 podobnych produktów: