7 Nutrition - CDP Choline 60 vege caps. -suplement diety

Indeks:

59,00 zł
Brutto
CDP Cholina - bioaktywne źródło choliny o wysokiej przyswajalności.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - CDP Choline 60 vege caps. -suplement diety


 CDP Cholina (cytykolina) to bioaktywne źródło choliny o wysokiej przyswajalności. jest jednym z lepszych środków nootropowych wpływających na produkcję acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika istotnego dla pracy mózgu i układu nerwowego.


Zalecany sposób użycia.
 Spożywać 1 kapsułkę dziennie po głównym posiłku.
 Popić dużą ilością wody.
 Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.


 Skład.

Składniki aktywne 1 kapsułka
CDP Cholina (Cytykolina) 250 mg

 Składniki: CDP Cholina (Cytykolina), kapsułka celulozowa (HPMC).


 Porcja dzienna: 1 kapsułka.


 Masa Netto 1 g. 
 Przeznaczenie: Jako suplement diety. 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby w wieku poniżej 18 lat. Nie stosować w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią.  Nie należy stosować w przypadku wysokiego ciśnienia krwi, chorób serca, wątroby, nerek, tarczycy lub zaburzeń psychicznych, cukrzycy, astmy, bólów głowy , nerwowości / lęku, wrzodów, lub w przypadku przyjmowania innych leków. W przypadku jeśli przyjmujesz inne leki lub znajdujesz się w stanie chorobowym skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


  Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


 


16 podobnych produktów: