7 Nutrition - Lion’s mane Mushroom 150 g - suplement diety

Indeks:

69,00 zł
Brutto
Lion’s mane - czyli soplówka jeżowata, to jeden z popularniejszych grzybów, wokół którego skupiało się wiele badań potwierdzających nadzwyczajne właściwości stymulujące mózg. 
Ilość

 

Bezpieczne zakupy.

 

Szybka dostawa.

 

Zwrot do 14 dni bez podania przyczyny.

7 Nutrition - Lion’s mane Mushroom 150 g - suplement diety. 


 Lion’s mane - czyli soplówka jeżowata, to jeden z popularniejszych grzybów, wokół którego skupiało się wiele badań potwierdzających nadzwyczajne właściwości stymulujące mózg


 Lion’s mane Mushroom to skoncentrowany ekstrakt z Soplówki jeżowatej bez zbędnych dodatków i wypełniaczy w formie drobno zmielonego proszku o bardzo dobrej rozpuszczalności. Znakomity dodatek do stworzenia grzybowej kawy. Posiada przyjemny i delikatny posmak, który nie wpływa na zmianę smaku przygotowywanego napoju. Grzybowa kawa to produkt odpowiedni zarówno dla wegan jak i dla wegetarian mający na celu pobudzenie i zwiększenie motywacji. Produkt przeznaczony dla szerokiej grupy chętnych. Można stosować w połączeniu z kakaem, herbatą, koktajlem czy innymi miksami.


 Skoncentrowany ekstrakt z Lion’s mane mushroom, bez zbędnych dodatków i wypełniaczy.


  Więcej informacji na temat produktu? Napisz do nas albo zadzwoń 513 969 990. Nasz ekspert chętnie odpowie na pytania i doradzi.


 Zalecany sposób użycia. 
 500 mg (1 miarka) trzy razy dziennie rozpuścić w dowolnym napoju typu kawa, herbata lub koktajl.   Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
 Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.


 Skład.
 
SKŁADNIKI AKTYWNE 1 porcja (0,5 g) 2 porcje (1 g) 3 porcje (1,5 g)
Ekstrakt 10:1 z Soplówki Jeżowatej 500 mg

1000 mg


1500 mg

 Składniki: Lion’s mane – ekstrakt 10:1 z Soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus). 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 
 


 Pamiętaj, że bardzo ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 Chronić przed światłem.
 Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 

16 podobnych produktów: